Masumlar Apartmanı için en kıymetli gerçeği Birkan Sokullu açıkladı

Takip Et:
Masumlar Apartmanı için en kıymetli gerçeği Birkan Sokullu açıkladı
Masumlar Apartmanı için en kıymetli gerçeği Birkan Sokullu açıkladı

Magazinn / Ayrıntı -Ünlü oyuncu Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 doğumlu. 35. yaş gününü kız dostu Eda Gürkaynak’ın organizasyonu ile sevinçli bir biçimde kutlayan Sokullu, Suçsuzlar Apartmanı dizisindeki Han karakteri ile de bu günlerde sosyal medyanın dilinden düşmüyor.

Kurt Seyit ve Şura’dan sonra Farah Zeynep Abdullah ile yine buluşan oyuncu, yüksek enerjisi ve partneri ile geçimli halleriyle göz dolduruyor. Kameraların karşısına geçen oyuncu, her şeyin kendisi ismine iyi gittiğini açıkladı.
Oyuncu, bu sezon dizi dışında başka projesi olmadığını, tüm müddetini Masumlar Apartmanı’na harcadığını anlattı.

Takım dostlarını metheden ve seyircilerle aynı noktada buluştukları için de mutlu olduğunu belirten Birkan Sokullu, dizi hakkında şu sözleri açıkladı:

“Çok beğendiğimiz bir işi yapıyoruz. En bedellisi bu bence… Ondan sonra seyircinin sevmesi, ortak noktada buluşuyor olmamız çok hoş bir şey. Çok değerli oyuncularla çalışıyorum.
Çok değerli insanlarla birliktem. Çok neşeli çalışması. Tadını çıkartıyoruz başka bir deyişle. Bir Hayli emek harcıyoruz. Seyircinin de bunu pozitif karşılaması çok ehemmiyetli, çok bedelli bir şey. Umarım böyle devam eder. Biz böyle hep birlikte mutlu oluruz.”

.