Masumlar Apartmanı dizisinde zor karar!

Takip Et:
Masumlar Apartmanı dizisinde kıyamet asıl şimdi kopacak!
Masumlar Apartmanı dizisinde kıyamet asıl şimdi kopacak!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarının yeni sezondaki en değişik yapımlarından birisi olarak öne çıkan Masumlar Apartmanı, ilk iki kısmıyla o kadar çok sevildi ki, izleyici projeye resmen aşık oldu. Ezgi Mola, Merve Dizar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin 3. yeni kısmı da coşkuyla bekleniyor. 29 Eylül Salı akşamı yayınlanacak olan 3. kısımda İnci’nin güç bir sonuc eşiğinde… Peki dizide neler yaşanacak?

Yeni sezona bomba gibi giren ve yayınlandığı ilk günden bu yana gündemden düşmeyen TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı”, 29 Eylül Salı yarın akşamı üçüncü kısmıyla ekranlara geliyor.
İnci’nin dedesiyle ilişkisi büyük yara alır.

Aşkı ve dedesi arasında kalan İnci’yi güç bir sonuc beklemektedir. Öte yandan İnci’nin evlerine girmesini sindiremeyen Safiye, paklik işini riskli bir ebada vardırır. Uygar’ın yapacağı son hücum ise İnci’yi daha da güç vaziyette bırakacaktır.

Birbirinden galibiyetli oyuncu kadrosunun performansı ve eforlu senaryosu ile çok konuşulan dizinin başrollerini Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar Paylaşıyor.

“Suçsuzlar Apartmanı” üçüncü kısmıyla 29 Eylül Salı yarın akşamı saat 20.00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’1 de…

.