Medya

Masumlar Apartmanı dizisinde bunu da gördük ya, çıldırmamak elde değil!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – TRT1 ekranlarında Salı akşamları yayınlanmakta olan Suçsuzlar Apartmanı adlı dizinin 4. yeni kısmı evveli yayınlanan ön izleme görüntüleri sansasyonel anları da gözler önüne serdi. Ezgi Mola’nın harikulade performansını bakanlar “delirmemek elde değil, bu nasıl bir oyunculuktur” diyerek sosyal medyada methiyelerde bulundu.

Gerçekten de Ezgi Mola, rolünü sanki yaşıyor ve bunu da izleyicilere sezdiriyor.
Ayrıca ambulans çağırılması ve sıhhat personelinin de eve girecek olması Safiye’ye çok ağır geliyor.

Ezgi Mola o anlarda öyle hoş bir canlandırmada bulunmuş ki, hayranları “Ne kadar acı bir vaziyet. Sanka o adadaymışım gibi hissettim” biçiminde yorumlarda bulundu.

Babasının evin ortasında yerde öylece uyuduğu bir ortamda, Safiye’nin tasayı ise mikroplar. Babasına değilmesini istemiyor “Mikrop kapacak elleme” diyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu