Masumlar Apartmanı böyle giderse dizi katili olacak!

Takip Et:
Masumlar Apartmanı böyle giderse dizi katili olacak!
Masumlar Apartmanı böyle giderse dizi katili olacak!

Magazinn /Ayrıntı – TRT1 ekranında izleyicilerle Salı akşamları buluşmakta olan Masumlar Apartmanı, 2020-2021 sezonunun en galibiyetli yapımı olarak göz dolduruyor. Elde ettiği reytinglerle de büyüleyen dizi, TRT1’i de Salı’nın birincisi yapmayı başardı. İlk 5 kısmı büyük alkış toplayan dizinin sezon süresince bu performansı sürdürmesi bekleniyor.

Ancak Salı akşamları yayınlanan öteki diziler açısından Masumlar Apartmanı sanki dizi katili olma yolunda ilerliyor.
Menajerimi Ara, ünlü adların yer alması, menajerlerin dünyası gibi pek de meçhul bir mevzuya odaklanması ile noktaya değinmişti.

Cümbüşlü sahneleri ile de çok alaka bakan Menajerimi Ara, iyi reytingler alırken bir anda Suçsuzlar Apartmanı’nın başlaması ile düşüşe geçti. Öyle ki, üst üste geçen haftalar sonunda dizinin düşüşü durmadı ve Star TV, yayından kaldırma noktasına gelmemek için Pazar gününe aldı.

Yalnızca Star TV değil, Fox TV ve Kanal D’de ciddi kasvet içinde.
Bu Fox TV’yi kara kara düşündüren bir gidişat.

Aynı biçimde Kanal D’de Hekimoğlu dizisi geçen sezonu reytingler noktasında aratıyor. Hekimoğlu, Kanal D için büyük ehemmiyet taşıyor. Çünkü ekranda bu sezon az dizi ile yer alma kararlılığı var. Bu vaziyet de her dizinin ehemmiyetini artırıyor. Hekimoğlu, Salı günleri için harika tercihti taa ki Suçsuzlar Apartmanı başlayana kadar.

atv ise Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın birinciliği kaybetmesine üzülse de en azından dizinin reytingleri fena değil.