Medya

Masumlar Apartmanı 6. Bölüm Ön İzleme Yayında! Safiye Gelen Su Faturasından Utanıyor!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in reel bir biyografisinden adapte edilen dizisi Masumlar Apartmanı, 5. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yeni kısmında; Safiye’nin, kendisini Memduh beyin ittiğini açıklamasına kimse inanmıyor. Han, İnci ile beraber bir günlük balayı yapıyor. Babasının kaybolmasıyla Han, İnci ile beraber apar topar dönüyor. Hikmet beyi, yeniden Memduh bey tespit ediyor. İnci’nin tekrar radyoda çalışmak istediğini dinleyen Han, başka bir radyoda ona iş tespit ediyor.
Suçsuzlar Apartmanı 6. kısım ön izleme yayınlandı. Safiye, gelen su faturasını Memduh beyin bakmasıyla utanıyor ve sayacın arızalı olabileceğini söylüyor.

Salı Dizileri 2020

Safiye Gelen Su Faturasından Utanıyor!

Suçsuzlar Apartmanı 6. kısım ön izlemesinde; Yüklü bir su faturası kesince memur, Safiye’ye sayaçlarının bozuk olabileceğini, bu faturanın doğru olabilmesi için hamam filan çalıştırıyor olabileceklerini açıklıyor.
Onun donakaldığını dinleyince Safiye, sayacın arızalı olabileceğini kabul ediyor.

İşte Suçsuzlar Apartmanı 6. kısım ön izlemesi….

SUÇSUZLAR APARTMANI 5. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Safiye, merdivenlerden düşüyor ve kendisini Memduh beyin ittiğini açıklıyor.
İnci ile evlenen Han, bir günlük balayı sürprizi hazırlıyor. Ama İnci, dedesine ne palavra uyduracağını öğrenemiyor. Yardımına dostu Esra koşar ve ona bir mükâfat merasimi olduğu yalanını açıklıyor. Han, İnci, Esra ve Esat, beraber yola çıkıyorlar. İnci, otomobilde bir şeyler yemeye başlıyor.

Han, onun otomobile kırıntı dökmesinden rahatsız oluyor. Otele gittiklerinde İnci, cadde köpeklerini hoşlanıp öpüyor ve bir de onun beğenmesini zorluyor. Hikmet bey, evden çıkıp gidiyor.
Han, hemen balayını yarım bırakıp eve dönüyor. Yeniden Hikmet beyi, Memduh tespit ediyor. Onun kimseyi tanımadığını fark edince yanında oturup bekliyor. Han gelince babası, onu da tanımıyor. Can Veren oğlu Ömer’i gözlediğini söylüyor.

Han, kardeşlerini toplayıp bundan sonra daha dikkatli olmaları gerektiğini, kendisinin de işten erken çıkıp geleceğini açıklıyor. Bu gidişata en fazla Safiye, hoşnut oluyor. İnci, radyoda çalışmak isteyince Han, onun Uygar’la aynı dükkanında çalışmasını istemiyor ve ona yeni bir iş ayarlıyor.
Han’ı bakmaya İnci’nin babası geliyor ve kızıyla saklıca evlendiklerini bildiğini hayırlı olsun demek için geldiğini açıklıyor.

Suçsuzlar Apartmanı 5. Kısım Ön İzleme Yayında! Safiye’den Babasına Sitem Dolu Sözler!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu