Masumlar Apartmanı 5. Bölüm Ön İzleme Yayında! Safiye’den Babasına Sitem Dolu Sözler!

Takip Et:
Masumlar Apartmanı 5. Bölüm Ön İzleme Yayında! Safiye’den Babasına Sitem Dolu Sözler!
Masumlar Apartmanı 5. Bölüm Ön İzleme Yayında! Safiye’den Babasına Sitem Dolu Sözler!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in hoşlanılan dizisi Masumlar Apartmanı 5. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Safiye, merdivenlerden kendisini Memduh beyin ittiğini açıklar. Han, İnci’nin otomobilde bir şeyler yeyip dökmesinden rahatsız olur. İnci ile Han, ilk münakaşalarını yapar. Han’ın kendi ismine karar vermesini istemeyen İnci, ona karşı çıkar. Gülben, Esat ile Esra’nın konuşmalarından onların evleneceğini varsayıp üzülür. Hikmet bey, kahvaltıda Han ile İnci’nin evlendiğini ağzından kaçırır.
Hikmet, Safiye’yi kimseyle uğraşmaması mevzusunda uyarır. Suçsuzlar Apartmanı 5. kısım ön izleme yayınlandı.Safiye’den babasına sitem dolu sözler geliyor.

Salı Dizileri 2020

Safiye’den Babasına Sitem Dolu Sözler!

Suçsuzlar Apartmanı 5. kısım ön izlemesinde; Hikmet, Safiye’ye nefretini hak eden bir insan varsa o da kendisini olduğunu ve onları rahat bırakmasını onların bir kabahati olmadığını açıklıyor.
kısım ön izlemi…

 

SUÇSUZLAR APARTMANI 4. KISIM ÖZETİ!

Hikmet beyin, fenalaştığını dinleyen Memduh, ambulansı arayıp Ege ile beraber sağlık kurumuna götürür.
Safiye ise, Gülben’le beraber büyük bir pakliğe başlar. Sabaha kadar evi arınırlar ve bitkinlikten yerde yata kalırlar.

Uygar’ın eve gelip Memduh beye İnci ile olan ilişkisini anlatmasından sonra torunundan işinden istifa etmesini ister. Memduh, memlekete dönmek için hazırlıklara başlar. İnci, Han’a gidip, beraber olamayacaklarını, dedesinin memlekete dönme kararı aldığını açıklar. Han, büyük bir yeis içerisine girip Esat’a gidişatı anlatır.

Gülben, Esat’ın babasına aldığı çiçeği kendisine vermesinden bir anlam çıkarıp, Safiye karşı çıksa da şirkete gider.
Gülben de, Esat’ın Esra’ya yüzük aldığını evleneceklerini varsayıp göz yaşları içinde eve kazanç.

İnci, annesinin can vermeden evvel babasına yazdığı mektubu okur ve dedesinin annesine yaptığı baskıların benzerini kendisine de yaptığını bilir. Han’ın yanına giden İnci, evlenme önerisini kabul eder. İkili saklıca evlenir. Safiye, onları beraber apartmandan çıkarken baktığı için gidip Memduh’a çatar. Tüm apartman başlarına bir araya gelir. Safiye, dengesini kaybedip merdivenlerden düşer.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Safiye Han’in İnci ile Evlendiğini Biliyor!.