Masumlar Apartmanı 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şaziye Han’in İnci ile Evlendiğini Öğreniyor!

Takip Et:
Masumlar Apartmanı 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şaziye Han’in İnci ile Evlendiğini Öğreniyor!
Masumlar Apartmanı 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şaziye Han’in İnci ile Evlendiğini Öğreniyor!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yayınlandığı günden beri büyük bir alkışla izlenen dizisi Masumlar ;Apartmanı, 4. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Uygar’ın eve gelip İnci’nin dedesiyle konuşmasından sonra işler karışıyor. İnci’nin dedesi, memlekete dönme kararı alıyor. İşinden istifa eden İnci, Han’ın evlenme önerisini de ret ediyor. Annesinin babasına yazdığı mektubu okuyan İnci, Han’ın önerisini kabul ediyor ve ikili saklıca evleniyor.
Tartışırken merdivenlerden düşüyor. Suçsuzlar Apartmanı 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Şaziye, Han’ın İnci ile evlendiğini biliyor.

Salı Dizileri 2020

Şaziye Han’in İnci ile Evlendiğini Biliyor!

Suçsuzlar Apartmanı 5. kısım 1. fragmanında; Şaziye, merdivenlerden kendisini Memduh beyin ittiğini açıklıyor. Han, İnci’nin otomobilde bir şeyler yeyip dökmesinden rahatsız oluyor. İnci ile Han, ilk tartışmalarını yapıyor.
Gülben, Esat ile Esra’nın konuşmalarından onların evleneceğini varsayıp üzülüyor. Hikmet bey, kahvaltıda Han ile İnci’nin evlendiğini ağzından kaçırıyor. Şaziye, bunu dinleyince fenalaşıyor.

Suçsuzlar Apartmanı 5. kısım 1. fragmanı…

SUÇSUZLAR APARTMANI 4.
Han ile İnci, gidişatı eve gelince biliyor ve sağlık kurumuna koşuyor. Şaziye ise, Gülben’le beraber büyük bir pakliğe başlıyor. Sabaha kadar evi arınıyorlar ve bitkinlikten yerde yata kalıyorlar.

Uygar’ın eve gelip Memduh beye İnci ile olan ilişkisini anlatmasından sonra torunundan işinden istifa etmesini istiyor. Memduh, memlekete dönmek için hazırlıklara başlıyor. İnci, Han’a gidip, beraber olamayacaklarını, dedesinin memlekete dönme kararı aldığını açıklıyor.

Han, büyük bir yeis içerisine girip Esat’a gidişatı anlatıyor.
Orada Esat, Esra’ya Han’ın İnci’ye aldığı yüzüğü gösterip konuşuyor. Gülben de, Esat’ın Esra’ya yüzük aldığını evleneceklerini varsayıp göz yaşları içinde eve geliyor.

İnci, annesinin can vermeden evvel babasına yazdığı mektubu okuyor ve dedesinin annesine yaptığı baskıların benzerini kendisine de yaptığını biliyor. Han’ın yanına giden İnci, evlenme önerisini kabul ediyor. İkili saklıca evleniyor. Şaziye, onları beraber apartmandan çıkarken baktığı için gidip Memduh’a çatıyor.
Şaziye, dengesini kaybedip merdivenlerden düşüyor.

Suçsuzlar Apartmanı 4. Kısım 2. Fragmanı Yayında! İnci Ile Han Saklıca Evleniyor!.