Masumlar Apartmanı 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İnci İle Han Gizlice Evleniyor!

Takip Et:
Masumlar Apartmanı 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İnci İle Han Gizlice Evleniyor!
Masumlar Apartmanı 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İnci İle Han Gizlice Evleniyor!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni gözde dizisi Masumlar Apartmanı, 4. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Safiye, babasıyla tartışıp onun fenalaşmasına neden olur. O anda babasını değil eve gelen acil servis vazifelilerin eve ayaklarıyla girmesine takılır. İnci. Han’ın evlenme önerisini kabul edip onun elini tutarak eve girer. Uygar, Han’ın karşısına çıkıp o olmasaydı İnci’yle evlenmiş olacağını açıklar. Han’ın de psikolojisi bozulur ve çöpleri karıştırıp dağıtır.
kısım 2. fragmanı yayınlandı. İnci ile Han, saklıca evleniyor.

Salı Dizileri 2020

İnci İle Han Saklıca Evleniyor!

Suçsuzlar Apartmanı 4. kısım 2. fragmanında; Safiye ile Gülben, yeniden paklik yaparken yerde yatıp kalıyor. Gülben, şirkete gidip gül kolonyası görüşü olduğunu açıklıyor. Safiye ise, Gülben’in kendisine olan güvenini devirmek için elinden geleni yapıyor. İnci ile Han, saklıca evleniyor. Safiya, İnci’nin dedesine gidip hakaret ediyor.
kısım 2. fragmanı….

SUÇSUZLAR APARTMANI 3. KISIM ÖZETİ!

Safiye, Han’a bakmak için odasına çıkar. Onu, İnci ile bakınca kıyameti koparır. İnci’nin o gidişata düştüğünü bakan dedesi evi terk eder.
Safiye ise, İnci’nin eve girdiği için Gülben’le beraber evi çamaşır sularıyla arınmaya başlar. O da yetmezmiş gibi birde yerlere tuz ruhu dökerler.

Gülben ile Safiye, zehirlenip kusmaya başladıkları sırada Han eve kazanç ve sırçaları açıp onların soluk almasını sağlar. İnci, dükkanına gidip Uygar’la daha fazla çalışmak istemediği için, işverenine istifa etmek istediğini açıklar. Işvereni ise, zati radyonun gidişatının makûs olduğunu ve tek reklam alan onun programı olduğunu dinleyince İnci, kararından vazgeçer.
İnci, onu kovup kendisini apartmanın dışına atıp ağladığı sırada, ablasıyla geç kaldığı için tartışan Han, karşılaşır. Ailelerinin onayı olmadığını öğrenen Han, İnci’ye onları bu ilişkiye kabul ettirmeye zoraki bırakabileceklerini açıklar.

Suçsuzlar Apartmanı 4. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Han Ile İnci Saklıca Evlenebilecekler Mi?.