Medya

Masumlar Apartmanı 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Han İle İnci Gizlice Evlenebilecekler Mi?

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni iddialı dizisi Masumlar Apartmanı, 3. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Safiye, Han’ın odasında İnci’yi bakıp kıyameti koparıyor. İnci’nin dedesi, evi terk ediyor. Han, İnci’nin çalıştığı radyoyu arayıp ona duygusal ileti yolluyor. Han, dostuyla yemeğe çıkıyor. İnci’de dostuyla. Orada karşılaşan ikili beraber dans ediyor. İnci. eve geldiğinde dedesinin büyük bir tepkisiyle karşılaşıyor.
İkili apartmandan kendilerini attıklarında karşılaşıyor. Han, İnci’ye ailelerini beraber olmalarını kabul ettirmek için onunla, saklıca evlenmeyi öneri ediyor. Suçsuzlar Apartmanı 4. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Han ile İnci, saklıca evlenebilecek mi?

Salı Dizileri 2020

Han Ile İnci Saklıca Evlenebilecekler Mi?

Suçsuzlar Apartmanı 4. kısım 1. fragmanında; Safiye, babasıyla tartışıp onun fenalaşmasına neden oluyor.
İnci. Han’ın evlenme önerisini kabul edip onun elini tutarak eve giriyor. Uygar, Han’ın karşısına çıkıp o olmasaydı İnci’yle evlenmiş olacağını açıklıyor. Han’ın de psikolojisi bozuluyor ve çöpleri karıştırıp dağıtıyor.

İşte Suçsuzlar Apartmanı 4. kısım 1. fragmanı…

SUÇSUZLAR APARTMANI 3.
Onu, İnci ile bakınca kıyameti koparıyor. İnci’nin o gidişata düştüğünü bakan dedesi evi terk ediyor. Ne İnci, ne de Ege, ona erişemiyor. Safiye ise, İnci’nin eve girdiği için Gülben’le beraber evi çamaşır sularıyla arınmaya başlıyor. O da yetmiyor tuz ruhu döküyorlar yerlere.

Gülben ile Safiye, zehirlenip kusmaya başladıkları sırada Han eve geliyor ve sırçaları açıp onların soluk almasını sağlıyor. İnci, dükkanına gidip Uygar’la daha fazla çalışmak istemediği için,  işverenine istifa etmek istediğini açıklıyor.
İnci, onu kovup kendisini apartmanın dışına atıp ağladığı sırada, ablasıyla geç kaldığı için tartışan Han, karşılaşıyor. Ailelerinin onayı olmadığını öğrenen Han, İnci’ye onları bu ilişkiye kabul ettirmeye zoraki bırakabileceklerini açıklar.

Suçsuzlar Apartmanı 3. Kısım 2. Fragmanı Yayında! İnci Ile Han Aşklarını Ailelerine Kabul Ettirebilecek Mi?.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu