Masumlar Apartmanı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Han İle İnci Aşkı Başlamadan Bitecek Mi?

Takip Et:
Masumlar Apartmanı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Han İle İnci Aşkı Başlamadan Bitecek Mi?
Masumlar Apartmanı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Han İle İnci Aşkı Başlamadan Bitecek Mi?

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni iddialı dizisi Masumlar Apartmanı 2. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Safiye’nin yaptığı vahşilikten sonra Han, İnci’nin ailesinden özür dileyip onların taşınmalarına destek ediyor. İnci’nin dedesi, onun her fırsatta Han’la görüştüğünü kavrıyor. Uygar, terk edilmenin acısı ile gece evin önünde rezalet çıkarıyor. İnci onu, susturmak için aşağıya inince kapıda kalıyor ve geceyi Han’ın odasında geçirmek zorunda kalıyor.
Suçsuzlar Apartmanı 3. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Han ile İnci aşkı, başlamadan Safiye suratından bitecek mi?

Salı Dizileri 2020

Han Ile İnci Aşkı Başlamadan Bitecek Mi?

Suçsuzlar Apartmanı 3. kısım 1. fragmanında; Safiye’nin çıkarttığı rezaletten sonra İnci, Han’la fikir. Onun gönlünü almak isteyen Han, İnci’nin çalıştığı radyoya canlı olarak bağlanıp onsuz geçiremediği saniyeleri anlatıyor.
Artık çamaşır suyundan zehirleniyorlar. Han, kız kardeşlerine rehabilitasyon olmaları gerektiğini açıklıyor. Bu arada Uygar, İnci’nin başına bela oluyor.

İşte Suçsuzlar Apartmanı 3. kısım 1. fragmanı…

SUÇSUZLAR APARTMANI 2.
Safiye, Han’ın İnci’yi tanıdığını kavradıktan sonra başlıyor kurmaya. Dün geceyi birlikte geçirdiklerini, onların sevgili olduklarını, onun kardeşinden çocuk yapmak istediğini sayıyor da sayıyor. Han, ablasını içeri alıp aşağıya inerek İnci’nin ailesinden özür diliyor ve onların taşınmalarına destek ediyor.

Han’ın babası gidişatı bilip Safiye’nin Han’la uğraşmaması için ondan ıspanak yemeği istiyor. Onun iki gün mutfakta ıspanakları yıkayacağını bildiği için bunu yapıyor.
Onları birlikte bakan İnci’nin dedesi torununun kendisine palavra açıklamasına darılıyor.

İkili ertesi gün çay içmek için buluşmalaşıyor. İnci, aynı dükkanında çalıştığı Uygar tarafından hıyanetle yargılanıyor. Uygar, İnci’nin çıkışta Han ile buluştuğunu görüyor. Han, İnci’ye şayet Uygar’a geri dönecekse öğrenmesi gerektiğini söylüyor. İnci’de sebebini sorduğunda, daha fazla ona kapılmak istemediğini açıklıyor. Uygar, gecenin bir yarısı içip kapının önüne gelip İnci’den dışarı çıkmasını istiyor.

Han ise, o sırada çöp toplama işinden geri dönerken onu bakıyor.
Safiye, sabah kalkıp onları aynı odada uyurken bakıyor. Eskiki ilişkisi de Safiye ablası suratından biten Han’ın bu ilişkisi de başlamadan bitecek mi?

Suçsuzlar Apartmanı 2. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Han Ablası İle İnci Arasında Kalıyor!.