Masumlar Apartmanı 2. bölümüyle MasterChef’i tahtından etti!

Takip Et:
Masumlar Apartmanı 2. bölümüyle MasterChef’i tahtından etti!
Masumlar Apartmanı 2. bölümüyle MasterChef’i tahtından etti!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in sezona iddialı giren dizisi “Masumlar Apartmanı” izleyicilerin gönlünü kazanmayı başardı. Dizi, 2. kısmında aldığı yüksek reytinglerle doruğa demir attı. Masumlar Apartmanı ikinci kısmıyla,  tüm kategorilerde birinci oldu. Dizi, TV8’in iddialı müsabakası MasterChef’i de geride bırakmayı başardı. Geçtiğimiz hafta MasterChef, tüm kategorilerde birinci olmuştu.

İzlenme oranlarında lider, sosyal medyada başlıca gündem

Yayınlandığı ilk kısmıyla da yurt içinden ve yurt dışından izleyicilerin büyük alkışını kazanan TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı”, izlenme oranlarının reyting yanı sıra , “sosyal medyada konuşulma / atıf yapılma” anlamında trend-topic TT olarak doruğa yerleşmişti…

Güçlü oyuncu kadrosu ve hakikat bir öykü

Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın yer aldığı“Masumlar Apartmanı”, dün yayınlanan ikinci kısmıyla sosyal medyada kesintisiz dorukta kaldı…

Türkiye’de ve yurt dışında da ilgiyle izlenilen dizi

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı”; sansasyonel öyküsüyle ve oyuncu kadrosunun galibiyetli performansıyla, ülkemizde ve yurt dışında geniş bir coğrafyada televizyon izleyicilerinin önde gelen seçimi oldu.

Her yeni kısım, tertemiz bir coşku

Senaryosu oldukça yetkin ve çekici bir biçimde kaleme alınan “Masumlar Apartmanı” dizisi, başlangıçta gördüğü alakayla ekranlarda ayrı bir yer edindi.