Medya

Masum 9 Ekim Cuma 201. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların beğenilen günlük dizisi Masum – Saathiya 9 Ekim Cuma tarihli 201. kısmıyla ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni kısmında neler yaşanacağı ile alakalı ayrıntıları aşağıdaki videoda tespit edebilirsiniz. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

Dizinin 201. kısmında; Urmila’nın oyunları sayesinde Kokila’nın Gopi’ye olan öfkesi çoğalır. Gopi ise kendisini bağışlatmak için elinden geleni yapar.
Ağzını bağlamak zorunda kalan Gopi hiç kimseyle konuşamaz.

Rashi ve Urmila ise onların arasındaki bu gerilimi çoğaldırmak için ellerinden geleni yapar. Kendisini ifade edemeyen Gopi gözyaşlarına boğulur. Kokila sözleriyle Gopi’ye ağır bir darbe bir yerinizi incitir. Aile bireyleri ise onların arasındaki bu ihtilafı çözmek için seferber olur. Kokila yalnızca evde kendisine hak verenlerin gelebileceği bir merasim kumpaslar. Merasimde kimler Kokila’nın yanına gidecek?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor.
Gopi’nin ailesi can verince dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür. Öykü, Kokila Modi’nin oğlu Aham için harikulade bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu