Masum 7 Ekim Çarşamba 199. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Masum 7 Ekim Çarşamba 199. Bölüm Fragmanı İzle
Masum 7 Ekim Çarşamba 199. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların hoşlanılan günlük dizisi Masum – Saathiya 7 Ekim Çarşamba tarihli 199. kısmıyla ekrandaki yerini alacak. Yeni kısımdan yeni görüntüleri ve bilgileri haberimizin devamında tespit edebilirsiniz. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

199. kısımda; Urmila’nın yaptığı kusur Kokila’nın mapusa girmesine neden olur. Gopi ise annesini kurtarmaya yarayacak bir ipucu tespit eder.
Sağlık Kurumunda ikiz bebeğinin olacağını bilen Cigar ve Rashi çok neşelenir. Kokila ise bu müjdeli haber için hemşireye bahşiş verir. Urmila ikiz olduğunu bilince bebeklerin cinsiyetini merak eder.

Urmila’nın bu merakı Kokila’nın başına iş açar ve onun mapusa girmesini sağlar. Urmila çevirdiği oyunların ortaya çıkmasından çok korkar. Ahem ve Cigar Kokila’yı mapustan çıkarmak için ellerinden geleni yapar. Gopi ise annesini kurtaracak ehemmiyetli bir ipucu tespit eder.
Rejisör koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir alaka bakan Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen ters olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve hakikat aşkı izleyicisine sezdirecek. Gopi’nin ailesi can verince dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür.
Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu macera Rashi için de apayrı sürprizlere hamiledir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Rejisör: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

.