Masum 6 Ekim Salı 198. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Masum 6 Ekim Salı 198. Bölüm Fragmanı İzle
Masum 6 Ekim Salı 198. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların hoşlanılan günlük dizisi Masum – Saathiya 6 Ekim Salı tarihli 198. kısmıyla ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni kısmından ilk görüntüleri videodan seyredebilirsiniz. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

198.kısımda Kokila’nın başına hindistan cevizi atılır. Kokila’yı Gopi’ye karşı kışkırtmak isteyen Savita zafersiz olur. Savita hakikat zanlının kim olduğunu tespit edebilecek mi? Kokila ve gelinleri merasim için mabede gider.
Savita hindistancevizini Gopi’nin attığını açıklar. Kokila bunun olası olmadığını açıklayınca Savita ve gelininin tasarıları suya düşer. Kokila kendisine hasar vermek isteyen bireyin peşine düşer. Kokila kendisine tuzak kuran bu şahsı tespit edecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Rejisör koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir alaka bakan Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen ters olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve hakikat aşkı izleyicisine sezdirecek.
Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür. Öykü, Kokila Modi’nin oğlu Aham için müthiş bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu macera Rashi için de apayrı sürprizlere hamiledir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Rejisör: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

.