Masum 5 Ekim Pazartesi 197. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Masum 5 Ekim Pazartesi 197. Bölüm Fragmanı İzle
Masum 5 Ekim Pazartesi 197. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların hoşlanılan günlük dizisi Masum – Saathiya 5 Ekim Pazartesi tarihli 197. kısmıyla ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni kısmından ilk ayrıntıları videodan seyredebilirsiniz. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

Son yayınlanan 196.kısımda neler yaşanmıştı? Yine anımsayalım: Rashi Mira sayesinde eve döner. Modi ailesi hep beraber şenliğe gitmeye karar verir.
Rashi Gopi’yi kurtarabilecek mi?

Kinjal Rashi’nin neden evine dönmediğini kavrayamaz. Urmila ise Rashi’nin Modi ailesinin evine dönmemesinden korkar. Modi evinde ise büyükannenin yatağında yatan Mira bir anda ortadan kaybolur. Evin her yerinde bebeğini arayan Gopi gözyaşlarına boğulur. Haberi alan Rashi apar topar Modi evine kazanç. Her şey yoluna girdiğinde tüm aile derlenip şenlik için kent dışına gider. Gopi ve Rashi dolaşırken Gopi bir anda denize düşer.
Rejisör koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir alaka bakan Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen ters olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve asıl aşkı izleyicisine sezdirecek. Gopi’nin ailesi can verince dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür.
Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu macera Rashi için de apayrı sürprizlere hamiledir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Rejisör: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

.