Masum 4 Ekim Pazar 196. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Masum 4 Ekim Pazar 196. Bölüm Fragmanı İzle
Masum 4 Ekim Pazar 196. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların beğenilen günlük dizisi Masum – Saathiya 4 Ekim Pazar tarihli 196. kısmıyla ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni kısmından ilk görüntüleri videodan seyredebilirsiniz. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

196.kısımda Rashi Mira sayesinde eve döner. Modi ailesi hep beraber şenliğe gitmeye karar verir. Rashi’yle dolaşırken bir anda ortadan kaybolan Gopi denize düşer.
Urmila ise Rashi’nin Modi ailesinin evine dönmemesinden korkar. Modi evinde ise büyükannenin yatağında yatan Mira bir anda ortadan kaybolur. Evin her yerinde bebeğini arayan Gopi gözyaşlarına boğulur.

Haberi alan Rashi apar topar Modi evine kazanç. Her şey yoluna girdiğinde tüm aile derlenip şenlik için kent dışına gider. Gopi ve Rashi dolaşırken Gopi bir anda denize düşer. Rashi boğulmak üzere olan Gopi’yi kurtarabilecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor.
Gopi’nin ailesi can verince dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür. Öykü, Kokila Modi’nin oğlu Aham için muhteşem bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder.