Masum 3 Ekim Cumartesi 195. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Masum 3 Ekim Cumartesi 195. Bölüm Fragmanı İzle
Masum 3 Ekim Cumartesi 195. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların beğenilen günlük dizisi Masum – Saathiya 3 Ekim Cumartesi tarihli 195. kısmıyla ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni kısmından ilk ayrıntıları videoda tespit edebilirsiniz. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

Masum dizisinin 2 Ekim Cuma günü yayınlanan kısmında neler olmuştu? Kokila Vanş’ı annesine geri verir. Gopi ise Rashi’yi iyi biri olması için teşvik etmeye çalışır.
Kokila Vanş’ı öz annesine verir ve Urmila’nın artık Modi evine gelmesini yasaklar. Gopi’nin reelleri anlatmasından korkan Rashi onunla konuşur. Gopi bunun için Rashi’ye koşul koşar ve artık palavra açıklamaması gerektiğini açıklar. Köşeye sıkışan Rashi onun koşuluna boyun şayet. Fakat Rashi Kokila’ya palavra açıklamaya devam eder. Onun palavralarını yakalayan Gopi ne yapacak?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor.
Gopi’nin ailesi can verince dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür. Öykü, Kokila Modi’nin oğlu Aham için muhteşem bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder.