Masum 26 Eylül Cumartesi 188. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Masum  26 Eylül Cumartesi 188. Bölüm Fragmanı İzle
Masum 26 Eylül Cumartesi 188. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların hoşlanılan günlük dizisi Masum – Saathiya 26 Eylül Cumartesi tarihli 188. kısmıyla ekrandaki yerini alacak. dizinin yeni kısmından ilk görüntüleri videoda tespit edebilirsiniz. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

188. kısımda Cigar’la tartışma eden Rashi evde büyük tepki bakar. Hem aç kalma hem de konuşmamaya yemin eden Rashi ne kadar sabredebilecek? Rashi çocuk sahibi olmak istediğini açıklar.
Aldığı yanıt karşısında çok hiddetlenen Rashi suskunluk yemini eder. Kokila bunu bilince çok hiddetlenir. Hetal yaşananların Rashi ve Cigar arasında kalması gerektiğini açıklar.

Urmila ise Rashi’nin verdiği andı bilince ona eyleminin tesirli olması için yemek yememesini de tembihler. Rashi bu oyuna ne kadar devam edebilecek?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor.
Gopi’nin ailesi can verince dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür. Öykü, Kokila Modi’nin oğlu Aham için muhteşem bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder.