Masum 25 Eylül Cuma 187. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Masum 25 Eylül Cuma 187. Bölüm Fragmanı İzle
Masum 25 Eylül Cuma 187. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların hoşlanılan günlük dizisi Masum – Saathiya 25 Eylül Cuma tarihli 187. kısmı ile ekrandaki yerini alacak. Peki yeni kısımda neler olacak? Dizinin 187.kısmıyla alakalı detayları videodaki fragmanda tespit edebilirsiniz. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

Urmila’dan Kokila’ya şantaj, herkesi donakaltacak anlar yaşatacak. Masum’da bugün Urmila Kokila’yı geçmişiyle tehdit etmeye hazırlanır.
Bin bir güçlükle sandığa erişmeye çalışan ikili sonunda galibiyetli olur. Sandığın içindeki resmi gören Urmila ve Rashi büyük bir şok yaşar.

Kokila’nın gençliğinde başkasıyla evli olduğunu kavrayan Urmila, bunu Kokila’ya karşı kullanmayı düşünür. Kokila’nın hazırlanıp evden çıktığını bakan Rashi hemen Urmila’ya haber verir. Kokila’yı tuzağa düşürmek isteyen ikili onu takip eder. Urmila ve Rashi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor.
Gopi’nin ailesi can verince dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür. Öykü, Kokila Modi’nin oğlu Aham için harikulade bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder.