Medya

Masum 18 Ekim Pazar 210. bölümde Mira zorda, Rashi öfkeli!

Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Masum dizisinin 210.kısmı 18 Ekim Pazar günü yayınlanacak. Dizide neler yaşanacak, ayrıntılar haberimizde…Mira ve bebekler odada kilitli kalacak. İşte yeni kısım detayları:

Masum’da bugün Gopi Rashi’nin yanına yetişir ve bebekler onun sayesinde dünyaya kazanç. Urmila ise ihmalkârsızlığıyla Mira ve bebeklerin odada mahsur kalmasına neden olur. Mira ve bebekler kurtulabilecek mi? Rashi Gopi’nin desteğiyle bebeklerini dünyaya getirir.
Ad koyma merasiminde bebeklere Rashi’nin istediği adlar verilmez. İsimler Cigar’ın da içine sinmez ve değiştirmek ister. Kokila onun bu isteğini kabul etmez. Rashi bu vaziyet karşısında naçar kalır. Öte yandan Mira Urmila suratından bebeklerle beraber odada kilitli kalır. Mira ve bebekler başlarına bir şey gelmeden kurtulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:30, hafta sonu ise 16:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautm Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin

Rejisör: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar

Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu