Masum 15 Ekim Perşembe 207. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Masum 15 Ekim Perşembe 207. Bölüm Fragmanı İzle
Masum 15 Ekim Perşembe 207. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların hoşlanılan günlük dizisi Masum – Saathiya 15 Ekim Perşembe tarihli 207. kısmıyla ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni kısmından ilk görüntüleri videoda tespit edebilirsiniz.. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

Yeni kısımda Modi ailesi eşkıyaları mapusa attırmayı başarır. Urmila ise Daval ve Kinjal’i ayırmak için harekete geçer. Urmila’nın tasarıyı işe yarayacak mı? Ahem eşkıyaların tehditlerini kaydolmayı başarır ve el birliğiyle bu kayıtları herkese eriştirir.

Ardında büyük bir yardım bulan Modi ailesi daha eforlu sezmeye başlar.
Artık derin bir soluk alabilen Modi ailesi evlerine döner. Öte yandan Kinjal ve Daval’in arası düzelmek üzereyken Urmila’nın oyunları ikiliyi büyük bir çıkmaza çeker. Kinjal ve Daval boşanacak mı?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Rejisör koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir alaka bakan Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen ters olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve reel aşkı izleyicisine sezdirecek.
Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür. Öykü, Kokila Modi’nin oğlu Aham için muhteşem bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu macera Rashi için de apayrı sürprizlere hamiledir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Rejisör: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

.