Medya

Masum 14 Ekim Çarşamba 206. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların beğenilen günlük dizisi Masum – Saathiya 14 Ekim Çarşamba tarihli 206. kısım fragmanıyla izle7.com’da. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

206. yeni kısımda Modi ailesi sonunda evlerine taşınır. Fakat eşkıyalar onları tehdit etmeyi sürdürür. Eşkıyalar Ahem’i ne ile tehdit edecek? Modi ailesi nihayet evlerine döner. Fakat Urmila’nın başı belaya girer.
Bahçede çoğu zaman kutu bakan Kokila Ahem’i uyarır. Kolilerin bir tertibata ait olduğunu kavrayan Modi ailesi Urmila’yı bir çuvala elleri ve ağzı bağlanmış halde tespit eder. Eşkıyalar Ahem’i arayarak ona tehditler savurur. Ahem’i Mira’yla tehdit eden eşkıyaların yeni tasarıyı ne?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Rejisör koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir alaka bakan Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen ters olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve hakikat aşkı izleyicisine sezdirecek.
Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür. Öykü, Kokila Modi’nin oğlu Aham için muhteşem bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu macera Rashi için de apayrı sürprizlere hamiledir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Rejisör: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu