Masum 1 Ekim Perşembe 193. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Masum 1 Ekim Perşembe 193. Bölüm Fragmanı İzle
Masum 1 Ekim Perşembe 193. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların beğenilen günlük dizisi Masum – Saathiya 1 Ekim Perşembe tarihli 193. kısmıyla ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni kısmından ilk görüntüleri videodan seyredebilirsiniz. Ters karakterli iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” ismiyle Kanal 7 ekranlarında yerine geçiyor.

193. yeni kısımda Rashi hamile olduğunu bilir. Alka ve annesi ise Rashi’yi Vanş ile tehdit eder. Modi ailesi Vanş’ın reelde kimin oğlu olduğunu bilecek mi?

Alka evladından ayrı kalmaya daha fazla sabredemez ve Rashi’yi tehdit eder.
Rashi bunlarla çaba ederken bir yandan hamile olduğunu bilir. Alka’nın tehditleri suratından hamileliğine neşelenemeyen Rashi büyük bir çelişki yaşar. Alka ve annesi Urmila’yı tehdit ederken Kokila yanlarına kazanç. Kokila ve ailesi asılları bilecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Rejisör koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir alaka bakan Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen ters olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve hakikat aşkı izleyicisine sezdirecek.
Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini sürükler. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm manileri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok uslu ve açgözlüdür. Öykü, Kokila Modi’nin oğlu Aham için harikulade bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak tercih eder. Aham, Gopi’nin okuma yazma öğrenmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu macera Rashi için de apayrı sürprizlere hamiledir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Rejisör: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

.