Medya

Masterchef’ten elenen Batuhan’ın ilk sözleri!

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından MasterChef’te finalden önceki son haftada oynanan ve ilk 4’e girenleri belirleyen eleme oyununda dün akşam heyecan dolu dakikalar yaşandı. Yarışmacılardan Alican, Ekin ve Batuhan eleme potasında mücadele etti. Programın sonunda MasterChef’e veda eden yarışmacı ise Batuhan Bayır oldu.

Masterchef’ten elenerek herkesi şaşırtan Batuhan, yarışmaya veda ettikten sonra bir mesaj yayınladı. Batuhan, veda paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Mutfakta gelişmenin sonu yok, bu yüzden Masterchef’teki şeflerime minnettarım ki bana bu 4 aya yakın süreçte çok şey kazandırdılar. Her gün neşesiyle stresiyle hem yarışmacı arkadaşlarımla hem Acun Medya ekibiyle aile olduk. Dolayısıyla mutfak kariyerimde geçirdiğim bu eğlenceli Masterchef yolunun sonunda buradan mutlu ayrılıyorum. Tüm bunlara ön ayak olan Acun Medya ailesine de teşekkürü borç bilirim.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu