MasterChef’te Şaşkına Çeviren Olay! Yarışmacı Bilerek Kötü Tabak Çıkarttı

Takip Et:
MasterChef’te Şaşkına Çeviren Olay! Yarışmacı Bilerek Kötü Tabak Çıkarttı
MasterChef’te Şaşkına Çeviren Olay! Yarışmacı Bilerek Kötü Tabak Çıkarttı

Alakayla izlenen müsabaka MasterChef’te 4 Ekim tarihinde yayınlanan üzüntüye gecesinde bir ilk yaşandı. Elenmemek için gayret eden müsabakacılardan birinin öğrenerek makûs tabak yaptığı ortaya çıktı. Hangi müsabakacı makûs tabak çıkarttı? Ayrıntılar haberimizde…

MasterChef’te Elenen Ad Kim Oldu?

MasterChef’te Afallamışa Çeviren Vaka! Müsabakacı Bilerek Makûs Tabak Çıkarttı

Alakayla izlenen müsabaka MasterChef’te 4 Ekim tarihinde yayınlanan üzüntüye gecesinde bir ilk yaşandı.
Müsabakanın başladığı ilk günden bu yana çıkardığı tabaklarla herkesin alkışını kazanan, çoğu zaman üzüntüye potasından zaferle çıkan Duygu’nun tabağının çok tuzlu olması şefleri hayal kırıklığına uğrattı.

Duygu’nun tuzlu yemeği sonrasında şefler açıklama yaptı. Somer Sivrioğlu yapılan tabaklar arasında iki tane kusurlu tabak olduğunun, fakat bir tabağın da öğrenerek kusurlu çıkartıldığını fark ettiklerini söyledi. Somer Şefin bu açıklamasından sonra bir vakit duraksayan Duygu Acarsoy ise itirafta bulundu ve öğrenerek yemeği makûs yaptığını açıkladı.
Akademik kariyerim ağır bastı. Öğrenerek ve isteyerek kusur yaptım” dedi. Bu sözler sonrasında Duygu, MasterChef Türkiye’den elendi.

Şiddet ve Kandırılma Haberleriyle Gündem Olmuştu

Bu zamana kadar MasterChef’te girdiği her elemeyi galibiyetle geçen Duygu Acarsoy, geçtiğimiz hafta motivasyon olarak makûs gözüküyordu Şeflerin ne oldu suali üzerinde nişanlısı tarafından kandırıldığını itiraf etmişti. Öyküsüyle herkesi ekrana kilitleyen Duygu, “Evliliğe doğru giden bir ilişkim vardı.
Kendisine sordum o da ‘Böyle bir kusur yaptım. Özür dilerim’ diyerek kabul etti. Uğur’a buradan teşekkür ediyorum. Suratını en azından evlenmeden gösterdi. Ama dargınlığım ve asabiliğim kendime. Zira ben, çok uzun aradan sonra gerçekten birine inandım ve güvendim. Daha evvel çok makûs bir tecrübem vardı. Onda da böyle bir deneyim edinmiştim. Yalnızca kendime küskün ve asabiliğim olduğu için ağladım” demişti.

Duygu Acarsoy’un bu itirafı sosyal medyada büyük akustik uyandırmıştı.
Müsabaka izleyenleri Duygu’nun ufalamasında yaşadıklarının tesiri olduğu yorumunda bulundular.

.