MasterChef’te İlk Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Eleme Adayları Kimler Oldu?

Takip Et:
MasterChef’te İlk Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Eleme Adayları Kimler Oldu?
MasterChef’te İlk Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in en fazla izlenen müsabaka programı MasterChef Türkiye 2020’nin yayınlanan yeni kısmında, 6. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi ve Kırmızı ekibin kıyasıya çaba verdiği kısımda dokunulmazlığı kazanan ekip belirli oldu. Sonrasında yapılan fertsel dokunulmazlık oyunu oynandı. Fertsel dokunulmazlığı kazanan müsabakacı ilk üzüntüye adayını tanımladı. MasterChef 2020’nin 6. hafta ilk dokunulmazlık oyununu hangi ekip kazandı? Haftanın ilk iki üzüntüye adayları kimler oldu?

MasterChef 2020 Müsabakacıları!

MasterChef’te İlk Dokunulmazlık Oyununu Hangi Ekip Kazandı?

MasterChef Türkiye 2020’nin 6.
Dokunulmazlık oyununda salaş balıkçı konsepti vardı. Şefler, ekiplerden balık mahsulleri üzerine bir menü yapmalarını istedi. Zaman başlamadan evvel avantaj oyununu kazanan Mavi ekip, oyuna beş dakikalık avantajla başladı.

Zaman başladığında her iki ekipte var eforlarıyla şeflerin verdiği menüyü hazırlamaya başladılar. Zaman bitti ve gizeme değerlendirmeye geldi. Şefler her iki ekibin de tabaklarını tek tek tadımlarını yapıp neticeleri açıkladılar.

– Kırlangıç çorbası.
hafta ilk dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu. Kırmızı ekip, fertsel dokunulmazlık için yerlerini aldı.

Üzüntüye Adayları Kimler Oldu?

Dokunulmazlık oyunu sonrasında Kırmızı ekip müsabakacıları, fertsel dokunulmazlık için siyah önlükleri giyip mutfaktaki yerlerini aldılar. Fertsel dokunulmazlık oyununda yapılması istenen yemek Danilo şefin özel yemeği Saklı Orman yemeği oldu. Müsabakacılara 45 dakika zaman verildi. Müddetin bitiminde lüzumlu tadımlar yapıldı ve en zaferli tabağı yapan ve fertsel dokunulmazlığı kazanan müsabakacı Emir oldu.

Emir, haftanın ilk üzüntüye adayı olarak Özgül’ün adını verdi.
Böylece haftanın ilk iki üzüntüye adayı, Özgül ile Esra oldu.

MasterChef 2020 5. Hafta Elenen Müsabakacı Kim Oldu?.