MasterChef’te Haftanın 2. Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 3. Ve 4. Eleme Adayı Kimler Oldu?

Takip Et:
MasterChef’te Haftanın 2. Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 3. Ve 4. Eleme Adayı Kimler Oldu?
MasterChef’te Haftanın 2. Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 3. Ve 4. Eleme Adayı Kimler Oldu?

Tv 8’in en fazla izlene müsabaka programı MasterChef 2020, 6. hafta 2. dokunulmazlık oyunuyla ekrana geldi. Şeflerin kendilerinden istedikleri lezzetleri en zaferli biçimde ortaya koymaya çalışan müsabakacılar, müsabakadaki mukadderatlarını değiştirmek için büyük bir çaba verdi. MasterChef 2020’nin 6. haftasında 2. dokunulmazlık oyununu hangi ekip kazandı? Haftanın 3. ve 4. üzüntüye adayı kimler oldu? Detaylar haberimizde…

MasterChef 2020 Müsabakacıları!

MasterChef’te Haftanın 2.
Ekip dokunulmazlık oyununda şefler ekiplerden beyaz yada kırmızı renkteki mahsullerle yemek yapmalarını istedi. Ekipler tamamı kırmızı veya beyaz mahsullerle yapılacak çorba, soğuk başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan menüyü 45 dakika içinde bitirmeye çalıştı.

Mavi ekip kaptanı, beyaz mahsullerle müsabakayı tercih etti. Kırmızı ekip ise kırmızı renkteki besin mahsulleriyle yemek yaptı. 45 dakikalık müddet sonunda mavi ve kırmızı ekipler hazırladıkları menüyle şeflerin karşısına çıktı.
Fertsel dokunulmazlık oyununda Şef Somer Sivrioğlu, özel tasviri olan şıhıl mahşi yemeğini müsabakacılardan yapmalarını istedi. Somer Şef, oyun öncesinde müsabakacılara mukadderatlarını tanımlayacak, şıhıl mahşinin tarifini tam detaylarıyla verdi.

3. Ve 4. Üzüntüye Adayı Kimler Oldu?

Verilen vaktin bitiminde şefler, müsabakacıların tabaklarını tek tek tadımlarını yaptılar ve önlerine gelen en zaferli tabağı yapan müsabakacının Berker olduğunu açıkladılar.
Berker’in. üzüntüye potasına yolladığı isim Eray oldu. Eray, haftalardır üzüntüye potasına düşüyor ve çıkmayı başarıyor.

Ekip müsabakacıları kendi aralarında üzüntüye adayını tanımlamak için oylarını kullandı. En fazla oyu alan aday Ayyüce oldu, Böylece bu haftanın ilk dört üzüntüye adayı Özgül, Esra, Eray ve Ayyüce oldu.

MasterChef’te, cumartesi günü 3. dokunulmazlık oyunu oynanacak ve müsabakanın üzüntüye potasına düşen 5. ve 6. üzüntüye adayları tanımlanacak.

MasterChef Müsabakacıları 6. MasterClass Meylini Aldı! Ödül Oyununu Kim Kazandı?.