‘MasterChef’te elenen isim sızdırıldı’ iddiası ortalığı karıştırdı

Takip Et:
‘MasterChef’te elenen isim sızdırıldı’ iddiası ortalığı karıştırdı
‘MasterChef’te elenen isim sızdırıldı’ iddiası ortalığı karıştırdı

TV8’in iddialı yemek yarışma programı Masterchef’te bu hafta eleme adayları belirlenirken sosyal medyada bazı hesapların elenen kişiyi önceden ifşa etmesi üzerine programın izleyenleri adeta isyan etti. Bu akşam yapılacak olan elemede adayların; Berker, Sefa, Tanya, Emir, Uğur ve Esra olduğu bilinirken iddiaya göre; bu akşam yarışmaya veda edecek isim ise Berker olacak. Masterchef’te elenen yarışmacıların önceden ifşa olması ise izleyenlerin büyük tepkilerine neden oluyor…

KİM BİLGİ SIZDIRIYOR?

Sosyal medyada yer alan bazı hesaplarda Masterchef hakkında gizli paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor. Geçmiş haftalarda da elenecek isimlerin yayılması üzerine yaşanan bu olay şirket bilgileri kim sızdırıyor sorusunu akıllara getirdi.

Masterchef programında elenen isimlerin bazı sosyal medya hesapları tarafından önceden biliniyor olması izleyenlerin tepkilerine neden olurken Berker, Sefa, Tanya, Emir, Uğur ve Esra arasından bu akşam yarışmaya veda edecek ismin Berker olacağı iddiası tüm Masterchef izleyenlerini şaşkına çevirdi.

İşte sosyal medyada gündeme gelen olayın perde arkası…

MASTERCHEF’TE ELENEN İSİMLERİN ÖNCEDEN İFŞA EDİLMESİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef’te lezzet yarışı tüm hızıyla devam ediyor.