Medya

MasterChef’te Eleme Adayları Kimler Oldu?

Ekranların beğenilen müsabakası MasterChef’te dün haftanın ilk üzüntüye oyunu oynandı. Değmezliği alan takımın beraber olmasının hemen ardından kaybeden ekipteki müsabakacılar potaya girmemek için gayret etti. MasterChef üzüntüye adayları kimler oldu?

Kaptanlık Düellosunu Kim Kazandı?

MasterChef’te ekiplerin kurulması sonrasında kaptanlar, avantajı kazananı tanımlamak için karşı karşıya geldi. Kaptanlardan 45 dakikada etli lahana sarması yapmaları istendi.
Bu oyunun galibinin kazanacağı avantaj ise yapılacak ilk ekip oyununda düelloda kendi ekibinden hangi yemekte kimin olacağı ve karşı ekipten kiminle düello yapacağını tercih etme uğru verildi. Bu akşamki kaptanlar düellosunu kazanan da Mavi ekip kaptanı Uğur oldu.

Masterchef Duygu Sevgilisi ile Sulhtu

Değmezlik Oyununu Kim Kazandı?

MasterChef’te dokunulmazlık oyunu evveli Mavi ekip kaptanı, düelloda kazandığı avantajı kullandı.
Sonrasında karşısına Kırmızı ekipten kimle düello yapacağını açıkladı. Böylece bu akşam dokunulmazlık oyunu düellolarında eşleşmeler şöyle oldu; Bu haftaki ilk dokunulmazlık oyunundan Mavi ekip galip geldi. Böylece Kırmızı ekip fertsel dokunulmazlık oyununa çıktılar.

Trabzon yağlı pide: Berker – Ayyüce
Patatesli kır pidesi: Uğur – Barbaros
Bafra pide: Esra – Sefa
Konya bıçak arası: Furkan – Eray
Tahinli pide: Tanya – Serhat
Kayseri cıvıklı pide: Emir – Özgül
Cantik pide: Ebru – Didem

MasterChef’te Üzüntüye Adayları Kimler Oldu?

MasterChef 2020’de bu akşam fertsel dokunulmazlığı kazanan ad Ayyüce oldu.
Böylece MasterChef’te haftanın ilk üzüntüye adayı Didem oldu. Kırmızı ekip, fertsel dokunulmazlık oyunu sonrasında oylamaya gitti. Fertsel dokunulmazlığı kazanan Ayyüce ve üzüntüye adayı Didem dışındaki beş müsabakacı için oylar kullanıldı. Oylama sonucunda adı en fazla yazılan müsabakacı Özgül oldu. Özgül böylece bu haftanın 2. üzüntüye adayı oldu..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu