Medya

MasterChef’te dokunulmazlık oyununa ezik tartışması damga vurdu

TV8 ekranlarından yayınlanan ve ilgiyle izlenen MasterChef Türkiye’de dün akşam mavi ve kırmızı takımlar üçüncü dokunulmazlık oyunu için kıyasıya yarıştı. Balıkesir’e konuk olan yarışmacılar, Balıkesir yöresel yemekleri yaparak takım oyununu kazanmaya çalıştılar. Tansiyonunun zaman zaman yükseldiği takım oyununda, bir takım diğerine üstünlük kurdu ve haftanın üçüncü takım oyununu kazandı.İşte MasterChef’in dün yayınlanan dokunulmazlık oyunuyla ilgili detaylar…

MASTERCHEF TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef yeni bölümde yarışmacılardan istenilen yemekler ve bu yemeklerde hangi takımların kazandığı, şeflerin açtığı oy zarfları ile belli oldu. Şeflerin verdiği yeşilliklerle yaratıcılık oyunu oynayan mavi takım zaman zaman stresli anlar yaşadı.

Yarışmacıların tabaklarını tadan şefler dokunulmazlığı Ebru’ya verdi. İlk kez bireysel dokunulmazlık kazanan Ebru, potaya Esra’yı gönderdi.

Eleme potasına gidecek son yarışmacı takım oylamasında belli oldu. 6 oy alan Berker ve Tanya arasından tercih yapan kaptan Uğur, Tanya’yı 6. aday olarak belirledi.

EZİK TARTIŞMASI!
Balıkesir’de gerçekleşen dokunulmazlık oyunu sonrası kırmızı takımdan Serhat ve Uğur arasında tartışma çıktı.

Yarışma esnasında mavi takımdan karabiber isteyen Serhat, ‘hayır’ cevabı alınca mavi takımın kaptanı Uğur’a sitem etti. Biz karabibere muhtaç kaldık ve bizim elimizde olan bir şey değildi.

Uğur bize karabiberi vermeye tercih etti. Kazanmak için karabiberden medet ummak ezikçe ve korkakça bir davranıştır. Bu saatten sonra iyi olan kazansın demesin’ açıklamasını yaptı.

Serhat’ın sözlerine cevap veren Uğur, ‘Sen şefsen malzemelerine önceden bakmalısın. Son bir dakika, iki dakika ‘bana karabiber verin’ dememelisin. Sen şef değil misin’ ifadelerini kullandı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu