MasterChef Türkiye’nin İtalyan şefi Danilo Zanna’dan reklam şovu!

Takip Et:
MasterChef Türkiye’nin İtalyan şefi Danilo Zanna’dan reklam şovu!
MasterChef Türkiye’nin İtalyan şefi Danilo Zanna’dan reklam şovu!

Danilo Zanna DeFacto Jogger ile kamera karşısında… İtalyan Şef Danilo Zanna, reklam suratı olduğu DeFacto için kamera karşısına geçti. DeFacto’nun yeni sezon Jogger Koleksiyonu için rol alan Zanna, sosyal medyada akım olan hareketlerle kurgulanan reklam filmindeki keyifli davranışlarıyla izleyenlerden bütün anekdot aldı.

Yaptığı birbirinden enfes tanımları, adamcıllığı ve pozitif enerjisiyle gönülleri fetheden Zanna, marka suratı olduğu DeFacto’nun 2020 Güz-Kış Jogger Koleksiyonu için kamera karşına geçti.

Sosyal medyada akım olan hareketlerle kurgulanan reklam filminde Danilo Zanna, enerjisini ve hareket hürlüğünü daha çok yansıtmasını sağlayan rahat jogger kombinleriyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Çekimlerde çok eğlendiklerini dile getiren Zanna; ‘İlk kere sosyal medyada akım olan hareketleri bir TV reklamı için yaptım.
Bu surattan çekimler esnasında hiç zorlanmadım. Tüm set yeni normal kaideleriyle titizlikle çalıştı. Tüm güçlüğe karşın benim için çok cümbüşlü ve unutulmaz bir gündü’ dedi.

DeFacto’nun 2020 Güz-Kış Jogger Pantolon Koleksiyonu için hazırlanan kampanyanın reklam filmi yeni normal yaşamın temkinleri çerçevesinde kurulan sette çekildi. Büyük alkış toplayan reklam filminde Zanna cümbüşlü performansı da izleyenlerden bütün anekdot aldı.

.