Medya

MasterChef Kaptanlık Düellosunu Kim Kazandı?

TV8 ekranlarının beğenilen müsabakasında bu gece coşku doruktaydı. Herkesin merakla gözlediği haftanın ilk gününde, yarışmacılar soluk kesen bir kaptanlık çabası verdi. Günün sonunda kazanan Mavi ekibin kaptanı olmaya hak kazanarak kendisine rakip olacak Kırmızı ekip kaptanını tanımladı! MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? MasterChef kaptanlık düellosunu kim kazandı? İşte ekiplerin son hali;

Mavi Ekibin Kaptanı Kim Oldu?

MasterChef 76.
Kaptanlığı almak için yarışmacıların tavuk ile en yaratıcı ve lezzetli yemeği yapmaları gerekiyor. Bunun için şefler 45 dakika müddet verdi. Müddet sonunda şefler, seçtikleri müsabakacıların yemeklerini ayrı ayrı tadımını yaptılar. Tadım sonrasında seçtikleri müsabakacıların yemeklerini bir kere daha tadımını yaptı. Danilo şefin tercihi Özgül ve Eray, Mehmet şefin beğendiği adlar Uğur, Serhat oldu. Somer şef ise Ebru ile Emir’in yaptığı yemekleri beğendiğini açıkladı.
Bu değerlendirme sonrasında finale Özgül, Emir ve Uğur çağırıldı. Emir, gecenin üçüncüsü olurken şefler Özgül ile Uğur arasındaki tercihi oy çokluğu ile yaptıklarını açıkladı. Buna göre bu akşam MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan Uğur oldu ve bu haftanın Mavi ekip kaptanı oldu.

MasterChef 2020’nin 8. Hafta Elenen Müsabakacısı Kim Oldu?

MasterChef’te Bu Hafta Ki Ekipler

MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan müsabakacı Uğur oldu.
Sonra MasterChef’te bu haftanın kaptanları birer birer müsabakacı tercihi ile ekiplerini oluşturdu. İşte MasterChef 2020’nin bu haftaki ekipleri;

Mavi ekip: Uğur, Furkan, Esra, Emir, Berker, Tanya, Ebru

Kırmızı ekip: Sefa, Serhat, Barbaros, Eray, Özgül, Ayyüce, Didem

MasterChef Kaptanlık Düellosunu Kim Kazandı?

MasterChef’te ekiplerin kurulması sonrasında kaptanlar, avantajı kazananı tanımlamak için karşı karşıya geldi.
Vakit sonunda şefler kazananı tanımlamak için tadım yaptı. Bu oyunun galibinin kazanacağı avantaj ise yapılacak ilk ekip oyununda düelloda kendi ekibinden hangi yemekte kimin olacağı ve karşı ekipten kiminle düello yapacağını tercih etme kaderi verildi. Bu akşamki kaptanlar düellosunu kazanan da Mavi ekip kaptanı Uğur oldu.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu