Magazin

Masterchef Duygu Sevgilisi ile Barıştı

Masterchef Duygu önceki günlerde kendi isteği ile yarışmaya veda etmişti. Katıldığı bir Youtube programında müsabakaya neden veda ettiğini açıkladı ve dağıldığı sevgilisi hakkında açıklamalarda bulundu. Ayrıntılar haberimizde…

Masterchef Duygu “Nişanlım Beni Kandırdı”

Masterchef programında yarışan Duygu Acarsoy önceki günlerde Masterchef programında daha önceki eşiyle alakalı açıkladıklarıyla gündem olmuştu.
5 tane sabıkası varmış. Beni de dolandırdı. Üzerime var olan ev ve otomobilin hepsi gitti. Evliliğimin ilk günü dayak yedim. Uzun müddet şiddet baktım. Ben böldüm 14. gün. Benim en yakın dostumla evlendi. Kız daha sonra televizyon programlarına çıktı.

Burada müsabakadayken bir kız aradı ‘nişanlın seni kandırdı’ dedi. Nişanlıma sordum ‘doğru mu’ diye o da kandırdığını kabul etti.

MasterChef’te Afallamışa Çeviren Vaka! Müsabakacı Öğrenerek Makûs Tabak Çıkarttı

Tercihimden Mutluyum

önceki günlerde Masterchef müsabakasından kendi isteği ile parçalayan Duygu Acarsoy müsabakaya neden veda ettiğini katıldığı bir Youtube programında şu cümlelerle açıkladı;

Reelinde pes etmedim.
Ben bir üniversitede çalışıyorum ve kafamıza göre ben mektebe gelmiyorum deme uğrumuz yok. MasterChef’e giderken mekteple uzaktan eğitimi MasterChef evinde bilgisayar üzerinden asıllaştıracaktım ama bazı kararlar alındı YÜKSEKÖĞRETIM KURULU ve senato tarafından bu canlı derse döndü. Canlı ders saatlerinde biz çekimde olacağımız için bir sonuc vermek vaziyetindeydim. Ben mektebi tercih ettim. Tercihimden mutluyum.

Yakında Evleniyorum

Duygu Acarsoy Masterchef müsabakasında canlı yayında daha önceki eşi tarafından şiddet baktığını ve müsabakaya ardından da nişanlısı tarafından kandırıldığı açıklamıştı.
Nişanlımın daha önceki kız dostu beni aradı. Erkek dostun seni benimle kandırıyor dedi. Daha bir sürü şey anlattı. Nişanlımı arayıp sen ne yaptın dedim ve onu dinlemeden telefonu kapatıp yüzüğü attım. Aradan bir kaç gün geçti ve beni nişanlım aradı ve seni kandırmadığımı sana kanıtlayacağım ve bunun için her yolu sınayacağım dedi. Gerçekten kız parçalamamız için palavra açıklamış.

Yüzüğümü tekrar taktım. Yakında evleniyorum. Düğün düşünmüyoruz aile arasında bir merasim düşünüyoruz.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu