Medya

MasterChef 2020’nin 8. Hafta Elenen Yarışmacısı Kim Oldu?

Tv 8’in büyük bir alakayla izlenen müsabaka programı MasterChef Türkiye 2020 8 haftayı da geride bıraktı. Müsabakanın son kısmında üzüntüye coşkuyu yaşandı, Üzüntüye potasına giren altı üzüntüye adayı, müsabakada kalabilmek için canla başla çaba etti. Master;Chef 2020’nin 8. hafta elenen müsabakacısı kim oldu? Detaylar haberimizde….

MasterChef 2020 Müsabakacıları!

MasterChef 2020’nin 8. Hafta Elenen Müsabakacısı Kim Oldu?

Mehmet, Danilo ve Somer şef tarafından müsabakacılardan Bottarga Kefal havyarı ana materyaliyle bir yemek hazırlamaları istendi.
Zorlu gayretin sonunda yemeği en iyi yapan ad Sefa oldu.

Ebru ve Walison son ikiye kaldılar ve Walison’un tabağına noksan mahsul koymasının üzerine Walison MasterChef’e veda eden ad oldu.

Son ikiye kalarak duygusal anlar yaşayan Ebru yaptığı açıklamada; Her geldiğim zaman bir ders çıkarıyorum. Bu hafta çok büyük dersler çıkardım. Walison çok pak kalpli bir insan ekibime isteyerek almıştım. Ben onun gibi bir insan tanımadım. Yaşamımın geri kalanında da onunla fikir istiyorum’ ifadelerini kullandı.

MasterChef’e veda eden Walison ise, ‘Ben mutluyum, zira MasterChef’te yarıştım.
Rüya gibiydi burası. Hep pozitif düşünüyorum, inanamıyorum MasterChef Türkiye 2020’de Walison yaptı’ açıklamasında bulundu.

Elenen Walison Oldu!

Walison müsabakadan elenmesinin ardından sosyal medya hesabında paylaşımda bulundu. Paylaştığı MasterChef önlüklü resmini şu cümlelerle paylaştı;

2020’ye katılmanın bu mükemmel tecrübesini bu tebessümmeyle sonlandırıyorum. Büyük güçlüklerin üstesinden geldiğim, başka bir dil, hiç bakmadığım yemekler ve yaşamım için başka bir hoş öğrenim yaşadığım, olağanüstü bir 3 hafta oldu.
Türkiye beni kucakladığı için çok onurlu ve şimdi daha Türk seziyorum.

Mehmet Yalçınkaya Walison’un elenmesinin üzerine şu açıklamayı yaptı;

Başka bir ülkede çalışmanın kasvetlerini az çok yaşadım., dolayısıyla senin şuanda başardığın az şey değil. Bırak çalışmayı Türkiye’deki bir yemek programında yarışıyorsun. Sen iyi bir adamsın. Bundan sonraki yaşamında zaferler dilerim..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu