Medya

MasterChef 2020’de Eleme Adayları Kimler Oldu?

15 Ekim Perşembe gecesi TV8 ekranlarında yeniden MasterChef coşkuyu vardı. Zindenin günden güne arttığı müsabakada ekipler bu defa beklenmedik bir sürprizle karşılaştılar. Müsabakacıların kaderini tanımlayan dokunulmazlık oyununun mukadderatını ekiplerin gösterdiği performans tanımladı. MasterChef 2020’de ikinci dokunulmazlık oyununu hangi ekip kazandı? MasterChef 2020’de üzüntüye adayları kimler oldu?

Şeflerden Ekiplere Sürpriz

MasterChef 2020 yeni kısmıyla izleyicileri ekrana kitledi.
Ekiplerin marketten kendi tercih ettikleri mahsullerle ortaya çıkardıkları menüler, günün kazananı ve birbirine bağlı halde çalışan müsabakacıların unutulmaz anları belleklere kazandı. Şefler müsabakacılardan Soğuk tapas, Sıcak tapas, Paelia, Ana yemek ve Tatlı olmak üzere , İspanyol Mutfağı’ndan beş çeşit yemek yapmalarını istedi. Ekiplerde yedişer müsabakacı iplerle bağlı bir biçimde yemeklerini yapmaya koyuldular. Şeflerin yemekler için verdikleri müddet ise 45 dakika idi.
Kırmızı ekip, beş yemekten üçünde galibiyetli olup dokunulmazlık oyununu kazanan ekip oldu.

MasterChef’te Üzüntüye Adayları Kimler Oldu?

Fertsel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Bu haftanın fertsel dokunulmazlığında yapılacak yemeği Somer Şef anlattı. Türk mutfağının eşsiz örneklerinden Analı Kızlı yemeğini yapan üzüntüye potasına girmeyecek ve bir ekip dostunu direk potaya gönderecekti. Müsabakacılara yemeği yapmaları için 45 dakika vakit verildi.
Sonrasında ise gecenin birincisini açıkladılar. Bu akşam, MasterChef’te fertsel dokunulmazlığı kazanan ad Esra oldu.

MasterChef 2020’de Üzüntüye Adayları Kimler Oldu?

MasterChef’te fertsel dokunulmazlığı kazanan Esra, Mavi ekipten potaya yolladığı Emir, bu haftanın 3. üzüntüye adayı oldu. 4. üzüntüye adayı ise oylama neticesinde belirli oldu. Mavi ekipte oylamada ismi en fazla yazılan ad Uğur oldu ve potaya girdi..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu