MasterChef 2020 8. Hafta İlk Dokonulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 1. Ve 2. Eleme Adayları Kimler Oldu?

Takip Et:
MasterChef 2020 8. Hafta İlk Dokonulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 1. Ve 2. Eleme Adayları Kimler Oldu?
MasterChef 2020 8. Hafta İlk Dokonulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 1. Ve 2. Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in en fazla izlenen müsabaka programı MasterChef Türkiye 2020’nin son kısmında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Müsabakada 8. haftaya gelindiğinde, yarışmacılar iyice ustalaştı. Dokunulmazlık oyunları ise güçleşti. Bu hafta 15 müsabakacının çaba ettiği MasterChef, bundan sonra eksilerek büyük finale doğru ilerleyecek. Master;Chef 8. hafta ilk dokunulmazlık oyununu hangi ekip kazandı? Fertsel dokunulmazlığı kim aldı? Haftanın 1.
üzüntüye adayları kimler oldu? Detaylar haberimizde….

MasterChef 2020 Müsabakacıları!

8. Hafta İlk Dokonulmazlık Oyununu Hangi Ekip Kazandı?

MasterChef 2020’nin 8. haftasının ilk dokunulmazlık oyunu ekipler yerlerini aldı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda ekiplerden döner mahsulleri yapmaları istendi. Kurulan döner tezgahı ile ekipler tüm kabiliyetlerini sergiledi. Dört çeşit döner mahsulü yapmak için ekiplere verilen vakit bir saat 15 dakika oldu.
Verilen müddetin bitiminde şefler ekiplerin tabaklarını değerlendirdi ve en zaferli döner mahsullerini hazırlayan Mavi ekip olduğunu açıkladı. Mavi ekip. çıkardığı üç çeşit döner mahsulüyle dokunulmazlığın sahibi oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’nin 8. haftasının ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı ekip, fertsel dokunulmazlık için mutfaktaki yerlerini aldı. Fertsel dokunulmazlık oyununda Mehmet şef, kendi yapmış olduğu Sebze Tartar yemeğini müsabakacılara tanıttı.
dakika zaman verildi. Verilen vaktin bitiminde şefler en zaferli tabağı hazırlayan üç adı açıkladı. Bunlar, Berker, Sefa ve Serhat oldu. Üç müsabakacı arasından ise fertsel dokunulmazlığı kazanan müsabakacı Sefa oldu.

1. Ve 2. Üzüntüye Adayları Kimler Oldu?

Fertsel dokunulmazlığı kazanan Sefa, ilk üzüntüye adayı olarak Serhat’ın adını verdi. Serhat 8. haftanın ilk üzüntüye adayı oldu. İkinci üzüntüye adayını tanımlamak için ekip kendi aralarında oylarını kullandı.
Haftanın ilk üzüntüye adayları, Serhat ile Walison oldu.

MasterChef 2020 8. Hafta Kaptanlık Oyununu Kim Kazandı? Avantaj Oyununu Hangi Kaptan Kazandı?.