Medya

MasterChef 2020 8. Hafta 2. Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 3. Ve 4. Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in en fazla izlenen müsabaka programı MasterChef Türkiye 2020’nin son kısmında 8. haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı alabilmek için her iki ekipte var eforlarıyla gayret verdi. Dokunulmazlığı kazanan ekip belirli oldu. Sonrasında kaybeden ekip fertsel dokunulmazlık için mutfaktaki yerlerini aldı. MasterChef 2020 8. hafta 2. dokunulmazlık oyununu hangi ekip kazandı? 3. ve 4. üzüntüye adayları kimler oldu? Detaylar haberimizde….

MasterChef 2020 Müsabakacıları!

MasterChef 2020 8.
Dokunulmazlık Oyununu Hangi Ekip Kazandı?

MasterChef Türkiye 2020’nin son kısmında; Mavi ekip ile Kırmızı ekip, dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Şefler, dokunulmazlık oyunu için ekiplere kök sebze mahsulleri verdi ve bu mahsulleri ana materyal olarak kullanarak 5 çeşit yemek yapmalarını istedi. Ekipler sırayla markete girdiler ve verilen üç dakika içinde alabildikleri materyallerle yaratıcılıklarını kullanarak yemeklerini yapmaya başladılar.

DOKUNULMAZLIK OYUNU!

Şefler, ekiplere 5 çeşit yemek yapmaları için bütün 45 dakika vakit verdi.
Kırımızı ekip, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden ekip oldu ve fertsel dokunulmazlık için mutfaktaki yerlerini aldılar.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU!

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Kırmızı ekip, fertsel dokunulmazlık için mutfağa tekrar girdiler. Serhat ile Walison, üzüntüye potasına düştükleri için oyunda yarışmadılar. Fertsel dokunulmazlık oyununda Danilo şef, kendisinin hazırlamış olduğu yemeği müsabakacılara tanıttı.
Verilen vaktin bitiminde, en zaferli tabağı yapan müsabakacı Eray oldu ve fertsel dokunulmazlığın sahibi oldu.

3. Ve 4. Üzüntüye Adayları Kimler Oldu?

Fertsel dokunulmazlığı kazanan Eray, 3. üzüntüye adayı olarak Berker’in ismini verdi. Daha sonra ekip aralarında 4. üzüntüye adayını tanımlamak üzere oylarını kullandılar. En fazla oyu alan müsabakacı Tanya oldu. Tanya, haftanın 4. üzüntüye adayı olarak üzüntüye potasına adını yazdırdı. Cumartesi günü haftanın 3.
Pazar günü ise bir müsabakacı daha MasterChef’e veda edecek ve geriye 14 müsabakacı kalacam.

MasterChef 2020 8. Hafta İlk Dokonulmazlık Oyununu Hangi Ekip Kazandı? 1. Ve 2. Üzüntüye Adayları Kimler Oldu?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu