Kültür ve Sanat

Masallardan Geriye Kalan’ın afişi yayınlandı!

Romantizm temalı afişin fonunda, filmin çekildiği şehirlerden biri olan ve Aşk Şehri olarak anılan Paris’in simgesi Eyfel Kulesi yer alıyor. Filmden kareler ve kalplerle  süslenen afişte, Sevgililer Günü’nü yansıtan kırmızı renk  ön plana çıkıyor.

Sıra dışı bir aşk hikayesini konu alan Masallardan Geriye Kalan’ın; yapımcılığını MinT Yapım, yönetmenliğini ise Uğur Yağcıoğlu üstleniyor. Sinemaseverlere duygu dolu anlar yaşatacak olan filmde başrolleri Özgür Çevik, İlayda Akdoğan ve Tuba Ünsal paylaşıyor.

Filmde Non-binary bir bireyi canlandıran Tuba Ünsal bugüne kadar hiç oynamadığı bir rolle seyirci karşısına çıkacak. Ünsal filmdeki karakteriyle ilgili “Sizi Asya ile tanıştırayım. Non-binary yani kendini kadın veya erkek olarak tanımlamayan tüm cinsiyet kavramını reddeden bir karakter. “Kadın sevmeyeceksin erkek sevmeyeceksin INSAN seveceksin” diyor… Masallardan geriye kalan filminde canlandırdığım Asya benim oyunculuk dünyamda çok özel bir yerde duruyor.” açıklamasında bulunmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu