Kültür ve Sanat

Marvel Sinematik Evreni’nde Geçen WandaVision Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Marvel Sinematik Âlemi’nde geçen WandaVision dizisinden ilk fragman yayınlandı. Scarlet Witch ve Vision karakterlerine odaklanan dizi, bu sene izleyici ile buluşacak.

Disney+’ta yayınlanacak ve Marvel Sinematik Âlemi ile doğrudan iletişimli olacak ilk dizilerden biri olan WandaVision dizisi için coşkulu bekleyişimiz sürüyor.

Elizabeth Olsen‘ın Scarlet Witch rolüyle geri döndüğü, Paul Bettany‘nin de bir kere daha Vision karakterine yaşam verdiği dizinin ilk başta 2020’de yayınlanması tasarlanıyordu.
Ancak Disney+’ın 2020’de yayınlanacak içeriklerini bir araya getirdiği tanıtım videosu, WandaVision’ın bu sene izleyici ile buluşacağını gözler önüne serdi.

Film için tanıtım çalışmalarına sürat veren Disney+, kısa bir müddet evvel 72. Emmy Mükâfatları sırasında diziden ilk fragmanı yayınlandı.

Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’li WandaVision, Bu Sene İzleyici ile Buluşacak

WandaVision

Game of Thrones, Mad Men, Fargo gibi dizilerde rejisör koltuğuna oturan Matt Shakman‘ın idarediği dizi, epik Marvel filmleri ile sit-com dizilerinin bir karışımı gibi olacağı açıklandı.
Andıracak olursanız Rambeau, Captain Marvel’da izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Captain Marvel’da henüz bir çocuk olan Monica Rambeau, WandaVision’da ise erişkin hâliyle izleyici karşısına çıkacak.

Henüz yayın tarihi açıklanmayan diziden yayınlanan ilk fragmanı buradan seyredebilirsiniz.

Kaynak: Disney+

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu