Marvel, Moon Knight rolü için Keanu Reeves’i düşünüyor

Takip Et:
Marvel, Moon Knight rolü için Keanu Reeves’i düşünüyor
Marvel, Moon Knight rolü için Keanu Reeves’i düşünüyor

Ünlü oyuncu Keanu Reeves, Marvel Sinematik Cihanı’ne giriş yapabilir. Hem de bir dizi ile! Daha evvel pek çok kere bir Marvel yapımında yer alacağı rivayetleri çıkan oyuncunun, bu kere de Marvel’ın hoşlanılan çizgi roman karakterlerinden “Moon Knight” rolü için düşünüldüğü şu an için gündemde.

Marvel, 2022 senesinde çıkarmayı düşündüğü Moon Knight dizisi için “Kır saçlı ve emektar paralı asker Spector’ı oynayacak 40’lı 50’li yaşlarında bir oyuncu.” arıyor.
Marvel Sinematik Kâinatı’ne ne zaman katılacağını veya katılıp katılmayacağını öğrenmiyorum ancak bunu yapmanın doğru bir yolunu tespit etmeyi çok istiyoruz.”

1920x1080 Moon Knight 4k 2020 Artwork Laptop Full HD 1080P HD 4k Wallpapers, Images, Backgrounds, Photos and Pictures

Moon Knight karakteri kimdir?

Karakter için çoğu zaman defa Marvel Kâinatı’nin Batman’i yakıştırması yapılmıştır.
Aynı zamanda şayet semanda dolunay bulunuyorsa karakterin eforları üst sınırına erişir. Karakterin en büyük özelliklerinden biri de şizofreni hastalığından dolayı hipotez edilemez oluşudur.

Dizi 2022 senesinde Disney Plus’ta yayımlanacak. Ayrıca Disney+’ın gelecek Marvel dizilerinin arasında WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki, She-Hulk ve Nick Fury gibi pek çok proje de bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.