Magazin

Mart ayında en çok hangi ünlü isimleri konuştuk?

Türkiye’nin en büyük dijital haber bankası, 7 bin 732 Türk sitesini tarayarak, Mart ayının en çok haber konusu olan ünlü isimlerini açıkladı. 10 ünlü ismin yer aldığı listeye Acun Ilıcalı zirveye yerleşti. Tv8 kanalının patronu Ilıcalı, bu yıl reytingleri alt üst eden Survivor ve özel hayatı ile de gündemden düşmüyor. Acun Ilıcalı, 2587 haberler Mart ayının en çok konuşulan ismi oldu. Elazığ‘da medyana gelen deprem için yardım kampanyası düzenleyen Ilıcalı, Ocak ayının da en çok konuşulan ismi olmuştu.

Aşkları ile uzun süre magazin manşetlerini süsleyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya da listenin 2 ve 3’üncü sırasında kendilerine yer buldu. Cem Yılmaz 2210 haberle, Serenay Sarıkaya ise 1817 haberle listede yer aldı. Aşklarını gözler önünde yaşamaya başlayan ünlü çift, koronavirüs salgınından dolayı vakitlerini Yılmaz‘ın Levent’teki evlerinde geçiriyor.

Listeyi Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’yı 1707 haberle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Şeyma Subaşı takip etti. Koronavirüse yakalanan ve virüsü yendikten sonra tedavisine evde devam edilen sunucu Burak Akkul da 1267 haberle listenin beşinci sırasında yer aldı. Habermetre’nin açıkladığı listeyi evli iş insanı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı için konuşulan Ece Erken 986 haberle, ilginç paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Aleyna Tilki 723 haberle takip etti.

Acun Ilıcalı: 2587

Cem Yılmaz: 2210

Serenay Sarıkaya: 1817

Şeyma Subaşı: 1707

Burak Akkul: 1267

Ece Erken: 986

Aleyna Tilki: 723

Hadise: 491

Didem Soydan: 316

Ebru Polat: 313

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu