Yaşam

Marka Konferansı yetkililerinden Bünyamin Aydın açıklaması!

Bünyamin Aydın’dan önceki konuşmacı süresini 20 dakika aşınca son konuşmacıya da yer açabilmek adına organizasyon yetkilileri, haber vermeksizin önce “Artık bitir” temalı bir şarkı çalmaya başlamıştı. Ünlü markaların CEO’ları ve diğer seçkin davetliler neler olduğunu anlayamadan bir organizasyon yetkilisi sahneye çıkıp Bünyamin Aydın’ı nezaket dışı tavırlar içerisinde sarılarak sahneden indirmişti

HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!

Yetkililer, Bünyamin Aydın’ın süresini aştığını öne sürerken, ünlü iş insanının “Artık bitir” temalı bir şarkıyla sözünün kesildiği ve sahneden indirildiğini doğruladı. Açıklamada şu ifadelere de yer verildi:

“Yıllardır MARKA Konferansı’na heyecan ve dinamizm katan en önemli özelliği 15 dakikayı aşmayan sunumlarıdır. 15 dakikayı aşan sunumlar ise müzikle kesilmekte ve konuşmacı sahneden inmektedir. Sahnede konuşmacının görebileceği noktalarda zaman sayaçları vardır ve MARKA Konferansı konuşmacıları ne kadar zamanları kaldığını sahnede oldukları süre boyunca bu sayaçlardan takip ederler. Yapılan ön provalarda ve ön toplantılarda konuşmacılara tüm bilgilendirmeler detaylı verilir. Geçmiş yıllarda ve 18-19 Aralık’ta düzenlenen MARKA Konferansı’nın 20. yılında süreyi aşan başka konuşmacıların sunumları da aynı yöntemle kesilmiştir. İki gün içinde 70’i aşkın konuşmacının yer aldığı MARKA Konferansı’nda zaman yönetimini doğru yapmak ve bu sayede MARKA seyircisinin zamanını en etkili şekilde kullanmak bu kuralın temelini oluşturur.”

 

Başa dön tuşu