Mariah Carey’den şok itiraf: “Ablam para karşılığı başakalarıyla cinsel ilişkiye zorladı”

Takip Et:
Mariah Carey’den şok itiraf: “Ablam para karşılığı başakalarıyla cinsel ilişkiye zorladı”
Mariah Carey’den şok itiraf: “Ablam para karşılığı başakalarıyla cinsel ilişkiye zorladı”

The Oprah Conversation isimli programa davetli olan Mariah Carey, yakında çıkacak olan The Meaning of Mariah Carey isimli kitabından bazı kısımlar okudu. Carey, kitabında 12 yaşındayken ablası Allison’ın kendisini bir seks emekçisi yapmaya zorladığını iddia etti. Carey, ablası Allison ile abiyi Morgan hakkında, daha önceki ablam ve daha önceki abim ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı her ikisinin de senelerce kendisi hakkında palavralar açıklayıp kendisine saldırdıklarını iddia etti.

Mariah Carey, 12 yaşındayken ablası Allison’ın kendisine güçle uyuşturucu vermeye çalıştığını ve bu sırada da yaralayarak üçüncü derecede yanıklar oluşmasına yol açtığını ileri sürdü.
Fukara bir çocukluk geçiren Mariah Carey, üç yaşındayken annesi ve babası parçaladı. Carey üç kardeşten en ufağı olduğu için annesinin yanında hayatını sürdürmeye başladı.
Küçük bir çocukken sesini fark eden annesi sayesinde müzik eğitimi almaya başlayan sanatçı, liseyi tamamlayana kadar acemi olarak müzik çalışmalarını sürdürdü. Liseyi tamamladıktan sonra da profesyonel olarak çalışmak için Manhattan’a yerleşti.

Müzik kariyerine bugün harika bir dostu olan Brenda K.
Bu sırada klavyeci dostu Ben Margulies ile birlikte şarkılar yazmaya başladı. 1988 senesinde demo kasedini bir partide Sony Music’in müdürü Tommy Mottola’ya dinlettiren Carey, Mottola’nın sesine hayran olması ile albüm anlaşmasını imza attı ve 1990 senesinde ilk albümü Mariah Carey’i çıkarttı.

Bu albümden Vision Of Love, Someday ve I Don’t Wanna Cry adlı şarkıları single olarak piyasaya sürdü ve hepsi de listelerde 1 numaraya erişti.
Albümüyle ve Vision Of Love şarkısıyla Grammy mükâfatlarında iki dalda aday gösterilen Carey, iki mükâfatı da kucakladı.

 

 

 

.