Maria ile Mustafa dizisine atv’den takdir edilecek destek!

Takip Et:
Maria ile Mustafa dizisine atv’den takdir edilecek destek!
Maria ile Mustafa dizisine atv’den takdir edilecek destek!

Magazinn / Ayrıntı – atv ekranında Pazar akşamları yayınlanmakta olan Maria ile Mustafa dizisinin hatırı sayılır bir izleyici grubu oluştu. Kapadokya’da çekimlerine devam edilen dizinin öyküsü pek çok bireyi sardı. Ancak reyting neticeleri şu ana kadar iyi gelmedi.

Hilmi Cem İntepe ve Jessica May’in başrollerinde yer aldığı dizinin öyküsü derinleştikçe izleyici daha da çok heyecanlanıyor. atv’nin de düşük reytinglere karşın Pazar akşamları diziyi yayınlamaya devam etmesi ehemmiyetli bir gelişme.
Dizi yakalatmanın çok güç olduğu bir ortamda yapımlar hakkında ani karar vermek,kanallar açısında başka meseleleri de birliktesi geritiriyor. Yeni hazırlanacak bir başka dizinin de yakalayıp yakalamayacağı belirli değil. Netice olarak ekranda devam eden yapımlara daha töleranslı davranmak koşul.

atv’de şimdiye kadar hem Hercai hem de Maria ile Mustafa dizilerine sabırlı yaklaşıyor.Aşinayı üzere Hercai de 3. sezona makûs başladı ama reytinglerini geçtiğimiz kısım artırmayı başardı.

Bu civara karşın atv’nin diziye destekledimesi, izleyiciler açısında ehemmiyetli fırsat. Eğer dizinin reytingleri yükseliş sergiler ise uğru daha yüksek olacaktır. Bu da izleyicilerin ekran başına geçip, sosyal medyadan da iletilerle diziyi desteklemesine bağlı.

Maria ile Mustafa 18 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’da 7. yeni kısmı ile yayınlanacak. Yeni kısımda vakalar bitmiyor, aksiyon bol ve izleyicileri coşkulu sahneler bekliyor. İşte 7. kısım fragmanı:

"Dilenirim Mustafa'ya bir şey söyleme…"

7.Kısım Tanıtımı Yayında.#MariaileMustafa yeni kısmıyla Pazar 20.00’de #atv’de.#MariaileMustafa | #NTCMedya @_NTCMedya | #atv @atvcomtr pic.twitter.com/ncwlV2P4G1

— Maria ile Mustafa @MariaileMustafa October 11, 2020

.