Medya

Maria İle Mustafa 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maria Bebeğini Mi Kaybediyor?

Atv’nin hoşlanılan dizisi Maria ile Mustafa, 7. yeni kısmıyla 18 ekim pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Gonca, saklıca fikir şahısla bir tasarı yapar. Ona kimsenin ikisinden şüphelenmemesi gerektiğini açıklar. İki aile yeniden birbirlerine girer. Galip, Mustafa’ya silah sürükler. Oda başladığı işi tamamlamasını ister. Melek’in babası başka birisidir ve Gonca, senelerdir bu gizemi öğrenen bir bayana para ödemektedir. Onların konuşmasını dinleyen Maria, Mustafa’ya dinlediklerini anlatacağı sırada onu Gonca arar.
Maria ile Mustafa 7. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Maria, bebeğini mi kaybediyor?

Pazar Dizileri 2020

Maria Bebeğini Mi Kaybediyor?

Maria ile Mustafa dizisinin merakla beklenen 7. Kısım 2. fragmanında; Gonca, Maria’nın Mustafa’ya Melek’in öz yeğeni olmadığını açıklamasından öyle korkuyor ki büyücülere gidiyor. Melek, annesinin doldurmasıyla Maria’nın üzerine saldırıyor. Maria fenalaşıyor. Mustafa, bir kamyon dolusu üzümlerini birilerinin talan ettiğini biliyor.
Mustafa ise, yolda kaza geçirip yaralanıyor.

İşte Maria ile Mustafa 7. kısım 2. fragmanı….

"Bebeğimi kaybediyorum…"
Maria ile Mustafa yeni kısmıyla Pazar 20.00'de atv'de! #MariaileMustafa @atvcomtr pic.twitter.com/X2t3DdsEjm

— Maria Ile Mustafa @mariamustafatv October 15, 2020

 

MARİA İLE MUSTAFA 6.
Kalp krizi geçiren Kudret, sağlık kurumunda, hem Maria hemde, Mustafa ile ayrı ayrı konuşur ve onları konakta yaşamaya ikna eder. Gonca, Maria’nın konağa geldiğini bakınca Kudret’e çıkışır. Kudret ise, onun ağzının hissesini verip susturur. Maria’nın karnında torununu taşıdığını, onun da torununun annesi olduğu için o konakta kalabildiğini açıklar.

Nihat, Galip’in zorbalıkla Maria’nın arsasını aldığını bilir. Sonrasında arsayı alıp geri Maria’ya ya verilmesini sağlar.
Maria’nın iyice kafası karışır. Gonca’nın kızı Melek’in babasının bir başkası olduğu ortaya çıkar. Onun bu sırrını öğrenen Ümran adlı bayan, Gonca’dan para ister. O da her ay ona para gönderdiğini açıklayınca Melek’in babasının başkası olduğunu herkese anlatmakla Gonca’yı tehdit eder. Kapının ardındaki Maria, konuşulanları dinler.

Maria Ile Mustafa 7. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Maria Gonca’nın Gizemini Mustafa’ya Açıklayacak Mi?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu