Maria İle Mustafa 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maria Gonca’nın Sırrını Mustafa’ya Söyleyecek Mi?

Takip Et:
Maria İle Mustafa 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maria Gonca’nın Sırrını Mustafa’ya Söyleyecek Mi?
Maria İle Mustafa 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maria Gonca’nın Sırrını Mustafa’ya Söyleyecek Mi?

Atv’nin beğenilen dizisi Maria ile Mustafa, 6. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Kudret, kalp krizi geçirip sağlık kurumuna kaldırılıyor. Sağlık Kurumunda Maria ve Mustafa’yla konuşup onları konakta yaşamaya razı ediyor. Gonca, bu vaziyete karşı çıkıyor. Ama Kudret, Maria’nın torununu taşıdığını açıklayıp kestirip atıyor. Gonca, Maria’ya onu değil karnındaki çocuğu istediklerini, gün geldiğinde onun da kendisinin yaşadıklarını açıklıyor.
Nihat, Galip’in zorbalıkla aldığı arsayı Maria’ya geri veriyor. Ümran diye bir bayan gelip Gonca’dan gizemi karşılığında para istiyor. Maria ile Mustafa 7. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Maria, Gonca’nın gizemini Mustafa’ya açıklayacak mı?

Pazar Dizileri 2020

Maria Gonca’nın Gizemini Mustafa’ya Açıklayacak Mı?

Maria ile Mustafa 7. kısım 1. fragmanında; Gonca, saklıca fikir şahısla bir tasarı yapıyor.
İki aile yeniden birbirlerine giriyor. Galip, Mustafa’ya silah sürüklüyor. Oda başladığı işi tamamlamasını istiyor. Melek’in babası başka birisidir ve Gonca, senelerdir bu gizemi öğrenen bir bayana para ödemektedir. Onların konuşmasını dinleyen Maria, Mustafa’ya Melek reelinde diyor ve onu Gonca arıyor. Gonca, Maria’ya sakın bir şey açıklaması konusunu dileniyor. Endere’ye bir vefat haberi geliyor.

İşte Maria Ile Mustafa 7. kısım 1. fragmanı….

"Kimsenin bizden şüphelenmemesi gerekli!"
Maria ile Mustafa yeni kısmıyla Pazar 20.00'de atv'de! #MariaileMustafa @atvcomtr pic.twitter.com/cYEfMpUmsL

— Maria Ile Mustafa @mariamustafatv October 11, 2020

MARİA İLE MUSTAFA 6.
Kalp krizi geçiren Kudret, sağlık kurumunda, hem Maria hemde, Mustafa ile ayrı ayrı konuşuyor ve onları konakta yaşamaya ikna ediyor. Gonca, Maria’nın konağa geldiğini bakınca Kudret’e çıkışıyor. Kudret ise, onun ağzının hissesini verip susturuyor. Maria’nın karnında torununu taşıdığını, onun da torununun annesi olduğu için o konakta kalabildiğini açıklıyor.

Nihat, Galip’in zorbalıkla Maria’nın arsasını aldığını biliyor. Sonrasında arsayı alıp geri Maria’ya ya verilmesini sağlıyor.
Maria’nın iyice kafası karışıyor. Gonca’nın kızı Melek’in babasının bir başkası olduğu ortaya çıkıyor. Onun bu sırrını öğrenen Ümran adlı bayan, Gonca’dan para istiyor. O da her ay ona para gönderdiğini açıklayınca Melek’in babasının başkası olduğunu herkese anlatmakla Gonca’yı tehdit ediyor. Kapının ardındaki Maria, konuşulanları dinledi mi?

Maria Ile Mustafa 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Gonca’nın Büyük Palavrayı Ortaya Çıkacak Mı?.