Maria İle Mustafa 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maria Mustafa İle Birlikte Konakta Yaşamaya Başlıyor!

Takip Et:
Maria İle Mustafa 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maria Mustafa İle Birlikte Konakta Yaşamaya Başlıyor!
Maria İle Mustafa 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Maria Mustafa İle Birlikte Konakta Yaşamaya Başlıyor!

Atv’nin beğenilen dizisi Maria ile Mustafa, 5. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Maria ile Mustafa, bütün kazacakları sırada önlerini polisler kesiyor. Mustafa, Galip şikayeti üzerine adam darp etmekten ve haneye tecavüzden sorguya alınıyor. Galip’in şikayetini geri alması karşılığında Maria ona, arsasını veriyor. Kudret’de Maria’yla saklı bir uyuşma yapıyor. Ama sonradan Maria, sözünden dönüyor. Kudret, Maria’yla konağa dönmesi için konuşmaya gidiyor.
Kudret, fenalaşıyor. Maria ile Mustafa, 6. kısım 1. fragmanı yayında. Maria Mustafa ile beraber konakta yaşamaya başlıyor.

Pazar Dizileri 2020

Maria Mustafa Ile Beraber Konakta Yaşamaya Başlıyor!

Maria ile Mustafa 6. kısım 1. fragmanında; Gonca’nın abisi ona, Mustafa’nın onu beğenmediğini artık bunu anlamasını açıklıyor. Maria, aşkı için savaşmaya karar veriyor ve Mustafa’yla beraber konağa gidiyor.
Galip’e giden Gonca, Maria’nın bir açığını tespit etmesini ve bir de ondan silah istiyor.

İşte Maria ile Mustafa 6. kısım 1. fragmanı…

"Aşkım için savaşmayı bir ödlek gibi kaçmaya seçim ederim!"#MariaileMustafa yeni kısmıyla Pazar 20.00'de #atv'de! @atvcomtr pic.twitter.com/lFAwqi4ZPh

— Maria Ile Mustafa @mariamustafatv October 4, 2020

MARİA İLE MUSTAFA 5.
Mustafa, göz altına alınıyor. Maria, Reyhan’ın yanına gidip ondan destek istiyor. O da bu işi çözecek tek şahsın Kudret olduğunu açıklıyor ve beraber konağa gidiyorlar. Kudret, Galip’in kulübeyi yaktığı çakmakla onun karşısına çıkıyor ve yaptıklarını bildiğini şikayetini geri sürüklemesini istiyor.

Bu arada Gonca, intihar ediyor. Ama kimse dinlemeden evdekiler ona tuzlu su içirerek midesini boşaltıyor. Galip’i darp etmekten ve haneye tecavüzden sorguya alınan Mustafa’yı kurtarmak için Maria devalar düşünmeye başlıyor.
Maria, hiç düşünmeden arsasını Galip’e veriyor ve Mustafa’yı mapus uyumaktan kurtarıyor.

Mustafa ile yemeğe çıkan Maria, orada Galip’le karşılaşıyor. Galip, Maria’nın arsasını kendisine verdiğini söylüyor. Mustafa, Maria’ya kendisinden habersiz böyle bir şey yaptığı için çok kızıyor. İkilinin arası bozuluyor. Kudret, Maria’yla konuşmaya gidiyor. Ona konağa dönmesini istiyor. Maria’da, Mustafa’dan habersiz hiç bir şey yapmayacağını açıklıyor.

Kudret, saklı uyuşmayı da anlatmayı oğluna anlatacağını dinleyince fenalaşıyor.

Maria Ile Mustafa 5. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Gonca Maria Ile Mustafa’yı Ayırabilecek Mi?.