Maria ile Mustafa 5. bölüm fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Maria ile Mustafa 5. bölüm fragmanı yayımlandı
Maria ile Mustafa 5. bölüm fragmanı yayımlandı

“Maria ile Mustafa” dizisinin yapımını NTC Medya üstlenirken yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp üstleniyor. Dizinin rejisör koltuğunda Faruk Teber oturuyor ve senaryosunu ise Mahinur Ergun kaleme alıyor. ATV’nin yaz dizisi, iki değişik halktan olan Maria ve Mustafa’nın birbirlerine olan olanaksız aşklarını anlatıyor. Dizinin çekimleri, Nevşehir’in Kapadokya yöresinde yapılıyor.

Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa’nın aşk öyküsünü mevzu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, ihtimalsizliği ve yaşadıkları büyük güçlükleri ekranlara taşıyor.

maria ile mustafa

“Maria ile Mustafa” 4.
Feriha, saklıca bildiği bu kararı Kudret’e yetiştirir. Mustafa’nın verdiği kararı bilen Kudret, Maria’yı da alıp konağa yerleşmesini açıklar. Endere ile Nihat, bu defa Nisan ve Rüzgar sonbaharından karşı karşıya gelmek zorunda kalır. Değişik yandan Gonca; Maria ve Mustafa’yı öldürmeye çalışan Galip ile yüzleşir. Mustafa’nın, Maria için kızını boşayacağını bilen Haşmet de harekete geçer. Mustafa’nın verdiği ehemmiyetli karar ortaya çıkınca herkes fazlasını afallar.

Dizinin fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.