Maria İle Mustafa 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gonca Maria İle Mustafa’yı Ayırabilecek Mi?

Takip Et:
Maria İle Mustafa 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gonca Maria İle Mustafa’yı Ayırabilecek Mi?
Maria İle Mustafa 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gonca Maria İle Mustafa’yı Ayırabilecek Mi?

Atv’nin hoşlanılan dizisi Maria ile Mustafa, 5. kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Kudret, Gonca ile konuşup Mustafa’yı ne kadar istediğini sorar. O da, kendisini öldürecek kadar istediğini söyler. Gonca, Mustafa’ya onun çocuğunu doğurmak istediğini açıklarken ona sarılır. O anları Maria bakar. Kudret, Maria’yla konuşmaya gider ve ona sözünden vazgeçebileceğini ama kendisinin Mustafa’dan vazgeçmeyeceğini açıklar. Mustafa,elinde çiçeklerle Maria’nın yanına gidiyor ve babasını yere yığılmış gidişatta bakar.
kısım 2. fragmanı yayınlandı. Gonca, Maria ile Mustafa’yı ayırabilecek mi?

Pazar Dizileri 2020

Gonca Maria Ile Mustafa’yı Ayırabilecek Mi?

Maria ile Mustafa 5. kısım 2. fragmanında; Gonca, yaptığı oyundan sonra Maria ile Mustafa’nın ufalayıp bölmediklerini merak etmeye başlıyor. Maria, Mustafa’ya onu oradan çıkarmak için yaptığını itiraf ediyor. Kudret, Galip’in neyin peşinde olduğunu kavramaya çalışıyor.
kısım 2. fragmanı….

"Seni oradan çıkarmak için yaptım!"#MariaileMustafa yeni kısmıyla Pazar 20.00'de #atv'de! @atvcomtr pic.twitter.com/p33mqEOxU3

— Maria Ile Mustafa @mariamustafatv October 2, 2020

MARİA İLE MUSTAFA 4.
Kulübe kül olur. Bu gidişatı öğrenen Kudret, büyük oğlundan Mustafa’yı getirmesini ister. Kudret, Maria’nın da hamile olduğunu bilince onların birlikte konakta kalmalarını istediğini söyler. Gonca, o anlara tanık olunca asap krizleri geçirir.

Galip’in, yanına giden Gonca, ondan Maria’yı ortadan kaldırmasını Mustafa’yı öldürmesini istemediğini söyler. Onların ölmediğini bilen Galip, Gonca’ya kendisini istemeyen adamın yanında durmamasını boşanıp eve dönmesini açıklar.
Maria’nın amcası borçlarından dolayı evlerini kaybeder, Gidecek yerleri olmadığı için Maria’nın evine giderler. Yengesi, onların kaçacaklarını bilip gidip Kudret’e haber verir. Verdiği haber karşılığında bir çanta dolusu para alır.

Mustafa, kulübede tespit ettiği çakmakla Galip’in karşısına çıkıp ondan hesap sorar. Mustafa, Melek’le ve evdekilerle vedalaşır. Melek, evvel onunla konuşmak istemez. Ama sonra ardındadan koşar. Mustafa ile Maria, giderken otomobillerinin önünü polisler keser.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kudret Maria’yla Konuşurken Yere Yığılıyor!.