Maria İle Mustafa 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kudret Maria’yla Konuşurken Yere Yığılıyor!

Takip Et:
Maria İle Mustafa 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kudret Maria’yla Konuşurken Yere Yığılıyor!
Maria İle Mustafa 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kudret Maria’yla Konuşurken Yere Yığılıyor!

Atv’nin hoşlanılan dizilerinden Maria ile Mustafa, 4. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Maria ile Mustafa, yangından kurtulmayı başarıyor. Kudret, Maria’nın hamile olduğunu bildikten sonra onların konakta kalmasını istiyor. Mustafa, kendisini öldürmek isteyenin Galip olduğunu biliyor. Maria’nın yengesi, onların kaçacağını Kurdet’e açıklayıp karşılığında para alıyor. Mustafa, evdekilerle ve Melak’le vedalaşıp Maria ile yola çıkıyor.
Maria ile Mustafa 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Kudret, Maria’yla konuşurken birden fenalaşıp yere yığılıyor. O sırada oraya Mustafa geliyor.

Pazar Dizileri 2020

Kudret Maria’yla Konuşurken Yere Yığılıyor!

Maria ile Mustafa dizisinin 5. kısım 1. fragmanında; Kudret, Gonca ile konuşup Mustafa’yı ne kadar istediğini soruyor. O da, kendisini öldürecek kadar istediğini açıklıyor. Gonca, Mustafa’ya onun çocuğunu doğurmak istediğini açıklarken ona sarılıyor.
Kudret, Maria’yla konuşmaya gidiyor ve ona sözünden vazgeçebileceğini ama kendisinin Mustafa’dan vazgeçmeyeceğini açıklıyor. Mustafa,elinde çiçeklerle Maria’nın yanına gidiyor ve babasını yere yığılmış gidişatta bakıyor.

İşte Maria ile Mustafa 5. kısım 1. fragmanı….

"Senin çocuğunu doğurmak istiyorum!"#MariaileMustafa yeni kısmıyla Pazar 20.00'de #atv'de! @atvcomtr pic.twitter.com/WNpPryzG15

— Maria Ile Mustafa @mariamustafatv September 27, 2020

MARİA İLE MUSTAFA 4.
Kulübe kül oluyor. Bu gidişatı öğrenen Kudret, büyük oğlundan Mustafa’yı getirmesini istiyor. Kudret, Maria’nın da hamile olduğunu bilince onların birlikte konakta kalmalarını istediğini söylüyor. Gonca, o anlara tanık olunca asap krizleri geçiriyor.

Galip’in, yanına giden Gonca, ondan Maria’yı ortadan kaldırmasını Mustafa’yı öldürmesini istemediğini söylüyor. Onların ölmediğini bilen Galip, Gonca’ya kendisini istemeyen adamın yanında durmamasını boşanıp eve dönmesini açıklıyor.
Maria’nın amcası borçlarından dolayı evlerini kaybediyor, Gidecek yerleri olmadığı için Maria’nın evine gidiyorlar. Yengesi, onların kaçacaklarını bilip gidip Kudret’e haber veriyor. Verdiği haber karşılığında bir çanta dolusu para alıyor.

Mustafa, kulübede tespit ettiği çakmakla Galip’in karşısına çıkıp ondan hesap soruyor. Mustafa, Melek’le ve evdekilerle vedalaşıyor. Melek, evvel onunla konuşmak istemiyor. Ama sonra ardındadan koşuyor.

Maria Ile Mustafa 4. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Maria Gonca’nın Tehditlerine Aldırmıyor!.